Bezdrátový multimediální adaptér

  Bezdrátový multimediální adaptér

  Obohaťte svůj systém domácího kina

  Připojení SL400i umožňuje užívat si vaší rozsáhlé sbírky multimédií (hudba, obrázky a filmy) prostřednictvím počítače nebo přímo ze sítě Internet na systému domácího kina v obývacím pokoji, z „nejlepšího křesla v domě“.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátový multimediální adaptér

Obohaťte svůj systém domácího kina

o multimédia z PC a Internetu

 • Užívejte si bezdrátového připojení počítače v obývacím pokoji

  Výrobek připojte ke stereo soupravě nebo k televizoru a počítač se bezdrátově spojí s daným zařízením. Nyní můžete pomocí dálkového ovladače zařízení procházet multimediálním obsahem počítače.

 • Okamžité bezdrátové připojení k počítači prostřednictvím WiFi USB adaptéru

  Nedisponujete-li bezdrátovou sítí, zaručuje toto řešení okamžitou funkčnost. Zapojte přibalený bezdrátový USB adaptér do počítače. Připojte přijímač k televizoru nebo stereo soupravě. Bezdrátový USB adaptér propojí počítač s přijímačem.

 • Online přístup k hudbě, filmům, fotografiím a hrám

  Prostřednictvím televizoru a stereosystému získáte online přístup k hudbě, upoutávkám, videoklipům, kolekcím fotografií a internetovým hrám. Není třeba soubory nejdříve stahovat do počítače nebo vůbec počítač zapínat. Proudy multimediálních dat z Internetu budete mít bez potíží k dispozici. Vyžaduje širokopásmové připojení k Internetu.

 • Aktualizace prostřednictvím Internetu zaručuje, že zařízení nezastará

  Nové vlastnosti, funkce a formáty médií se automaticky stahují z Internetu díky širokopásmovému připojení přímo do vašeho zařízení.

 • Zařízení můžete ovládat pomocí displeje bez nutnosti zapínat televizor

  Můžete vybírat zvukové soubory pomocí LCD displeje ve stejné struktuře nabídek, jako na televizoru, aniž byste museli televizor zapínat.

 • Bezdrátová rádiová komunikace založená na otevřeném standardu IEEE802.11

  Standard WiFi umožňuje vyloučit instalaci kabelového propojení mezi počítači, jejich periferiemi a audiovizuálním vybavením umístěným v jiných místnostech.

 • Rozhraní UPnP umožňuje komunikaci různých zařízení mezi sebou

  Rozhraní UPnP (Universal Plug and Play) označuje síťový protokol, který umožňuje vzájemnou komunikaci různých zařízení. Zařízení, která mohou přehrávat určitý obsah (soubory s obrázky, zvukem nebo videem) se mohou přihlásit k síti a mohou se připojit k zařízením, na kterých jsou tyto soubory uloženy. Soubor je poté možno vyměnit a vy si můžete užívat neutuchající zábavu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat