Sluchátka s funkcí potlačení šumu

  Sluchátka s funkcí potlačení šumu

  O 85 % vnějšího šumu méně

  Potlačte rušivý šum pozadí a vychutnejte si hudbu v klidu – díky těmto sluchátkům se sluchátkovým obloukem, která aktivně potlačují šum pozadí až o 85 %. Ideální pro použití v letadlech a vlacích Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka s funkcí potlačení šumu

Přes uši, Černá SHN5600/10 Najít podobné výrobky

O 85 % vnějšího šumu méně

Aktivní potlačení šumu

 • Sofistikovaná elektronika potlačuje nežádoucí šum o 85 %

  Inteligentní technologie potlačení šumu zvyšuje potěšení z poslechu při nastavení nízké hlasitosti v hlučných prostředích. Je zvláště vhodná k odstranění nízkých kmitočtů, jako je hluk tryskových motorů, takže si můžete vychutnat tlumenou hudbu za letu, ve vlaku a na podobných místech, aniž byste slyšeli rušivý šum v pozadí. Tato technologie vytváří stejné vlnění, ale s opačnou fází, než má nežádoucí šum, takže jej účinně vyruší.

 • Měkké polstrování zajišťuje dokonalé uzavření pro dokonalý zvuk

  Polstrování je velmi měkké a uzavírá reproduktory kolem uší, takže dokonale přiléhají a vytvářejí skvělý zvuk. Díky velmi malému tlaku na uši můžete sluchátka pohodlně používat dlouhou dobu.

 • Mimořádně měkké vycpávky pro dlouhodobý poslech

  Vycpávky jsou mimořádně měkké a jemně sedí na uších. Izolují zvuk a vytvářejí dokonalé oddělení pro dlouhodobé potěšení z poslechu.

 • Snadno nastavitelný sluchátkový oblouk zaručuje optimální uchycení a pohodlí

  Snadno nastavitelný mechanismus s pohodlnou a padnoucí akustickou vložkou mezi náušníkem a uchem zaručuje optimální výkon.

 • Tenká a lehká ovládací jednotka pro nastavení napájení a hlasitosti

  Tenká ovládací jednotka je umístěna na kabelu sluchátek a umožňuje pohodlně nastavit hlasitost a zapnout nebo vypnout funkci pro potlačení šumu. Jasný indikátor napájení upozorňuje, abyste vypnuli sluchátka, pokud je nepoužíváte, a zajistili tak dlouhou životnost baterií.

 • Stisknutím tlačítka režimu hovoru můžete pohodlně slyšet okolní zvuk

  Aniž byste museli sundávat svá sluchátka, můžete slyšet hlášení o odletu, mluvit s letuškou nebo slyšet upozornění na okolní prostředí. Stiskněte tlačítko režimu hovoru na řídicím centru a prostřednictvím mikrofonu sluchátek se k vašim uším dostane okolní zvuk.

 • Adaptér pro připojení k systému zábavných programů v letadle

  Použijte vlastní sluchátka pro poslech zábavných programů v letadle. Adaptér snadno převádí standardní dvojité monofonní konektory na stereofonní konektor sluchátek.

 • 3,5 - 6,35mm adaptér pro všechny typy audio přístrojů

  S tímto adaptérem můžete použít sluchátka na zařízení s konektory o průměru 3,5 nebo 6,35 mm a získáte tak větší možnost volby.

 • Přiložené baterie umožňují okamžité použití výrobku

  Před použitím výrobku nemusíte kupovat baterie. Vložte je dovnitř a je to!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat