Sluchátka s funkcí potlačení šumu

  Sluchátka s funkcí potlačení šumu

  O 75 % méně vnějšího šumu

  Zapnutím potlačte šum. Tato sluchátka do uší s funkcí potlačení šumu aktivně snižují rušivý vnější šum až o 75 %. Sluchátka jsou dodávána s krytkami 3 různých velikostí, aby bylo zajištěno dokonalé utěsnění a pohodlné uchycení. Jsou ideální do letadel a vlaků. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka s funkcí potlačení šumu

Do uší, Bílá SHN2600/10 Najít podobné výrobky

O 75 % méně vnějšího šumu

Aktivní potlačení šumu

 • 3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  Díky výběru ze 3 vyměnitelných náušníků v malé až velké velikosti jistě najdete pár, který vytvoří sluchátka Philips vhodná přesně pro vaše uši.

 • Kompaktní elektronika potlačuje nežádoucí vnější šum o 75 %

  Inteligentní technologie potlačení šumu zvyšuje potěšení z poslechu při nastavení nízké hlasitosti v hlučných prostředích. Je zvláště vhodná k odstranění nízkých kmitočtů, jako je hluk tryskových motorů, takže si můžete vychutnat tlumenou hudbu za letu, ve vlaku a na podobných místech, aniž byste slyšeli rušivý šum v pozadí. Tato technologie vytváří stejné vlnění, ale s opačnou fází, než má nežádoucí šum, takže jej účinně vyruší.

 • Vytváří dokonalé utěsnění pro dokonalý zvuk

  Dokonalé utěsnění mezi uchem a sluchátkem významně zeslabuje nežádoucí šum pozadí. Vzhledem k vynikajícím izolačním vlastnostem tato sluchátka nejenom potlačují rušivý šum pozadí, ale také poskytují vynikající kvalitu zvuku při nastavení nízké hlasitosti.

 • Mimořádně měkké polstrování pro celé hodiny pohodlí

  Polstrování je velmi měkké a uzavírá reproduktory kolem uší, což vytváří skvělý zvuk. Díky velmi malému tlaku na uši můžete sluchátka pohodlně používat dlouhou dobu.

 • Malé řídicí centrum je skladnější

  Miniaturní elektronika je důmyslně vměstnána do zvláštního malého řídicího centra.

 • Pro zajištění pohodlí si zavěste sluchátka na krk

  Chcete-li pohodlně nosit sluchátka podobným způsobem jako řemínek na krk, jednoduše si přetáhněte smyčku kabelu přes hlavu a zavěste si ovládací jednotku na krk. Další podporu poskytuje integrovaná spona na kabelu.

 • Adaptér pro připojení k systému zábavných programů v letadle

  Použijte vlastní sluchátka pro poslech zábavných programů v letadle. Adaptér snadno převádí standardní dvojité monofonní konektory na stereofonní konektor sluchátek.

 • 3,5 - 6,35mm adaptér pro všechny typy audio přístrojů

  S tímto adaptérem můžete použít sluchátka na zařízení s konektory o průměru 3,5 nebo 6,35 mm a získáte tak větší možnost volby.

 • Přiložené baterie umožňují okamžité použití výrobku

  Před použitím výrobku nemusíte kupovat baterie. Vložte je dovnitř a je to!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat