Sluchátka s mikrofonem

  Sluchátka s mikrofonem

  Ponořte se do vysoce věrného zvuku

  Retro sluchátka CitiScape Uptown SHL5905BK/10 inspirovaná městskou kulturou vám umožní ponořit se do věrného zvuku s funkcí MusicSeal, se kterou si každý tón ponecháte jen pro sebe. Pěnové náušníky s tvarovou pamětí a vzdušný prošívaný sluchátkový oblouk navíc zaručují pohodlí a dokonalé padnutí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka s mikrofonem

40mm reproduktory / uzavřená, Přes uši, Pěnové náušníky s tvarovou pamětí, Jednostranný plochý kabel SHL5905BK/10 Najít podobné výrobky

Ponořte se do vysoce věrného zvuku

s funkcí MusicSeal, se kterou si hudbu ponecháte pro sebe

 • Díky vestavěnému mikrofonu a ovládání hlasitosti můžete provádět hovory

  Díky vestavěnému mikrofonu a ovládání hlasitosti můžete provádět hovory

  Sluchátka CitiScape jsou vybavena vestavěným mikrofonem a ovládáním hlasitosti, abyste mohli snadno přecházet z poslech hudby na příjem hovorů. Zůstat ve spojení s hudbou a s lidmi, kteří pro vás znamenají nejvíce, je tak úplná hračka.

 • Jemně vyladěné 40mm prvotřídní reproduktory poskytují věrný zvuk

  Jemně vyladěné 40mm prvotřídní reproduktory poskytují věrný zvuk

  Ponořte se do křišťálově čistého zvuku s bohatými detaily, který poskytují jemně vyladěné prvotřídní 40mm reproduktory. Sluchátka CitiScape vycházejí z tradice vynikajícího zvuku společnosti Philips a jsou pečlivě navržena tak, aby reprodukovala vysoce přesný zvuk, se kterým si hudbu za pohybu skutečně užijete.

 • S funkcí MusicSeal si hudbu ponecháte jen pro sebe

  S funkcí MusicSeal si hudbu ponecháte jen pro sebe

  Ať posloucháte zuřivé kytarové riffy funk-metalové kapely nebo melodický soprán operní zpěvačky, se sluchátky CitiScape si díky funkci MusicSeal oblíbenou hudbu ponecháte jen pro sebe. Tato inovativní funkce nepropustí ven ani tón díky dvojitým stěnám uvnitř mušlí a silným lemům mezi náušníky a krytem sluchátek. Současně se tak brání tomu, aby okolní hluk pronikl dovnitř a narušil vám požitek z hudby.

 • Circumaurální náušníky izolují hluk města

  Circumaurální náušníky izolují hluk města

  Díky izolujícím circumaurálním náušníkům můžete pozorovat cvrkot velkoměsta bez jeho hluku. Tyto neuvěřitelně měkké náušníky zapouzdří reproduktory kolem vašich uší a dokonale je izolují. Budete moci jasně rozpoznat a užít si všechny zvukové detaily své oblíbené hudby. Sluchátka CitiScape jsou navržena tak, aby odlehčila tlaku na uši, takže je můžete pohodlně nosit celé hodiny.

 • Díky pěnovým náušníkům s tvarovou pamětí zůstanete pohodlně ponořeni do hudby

  Díky pěnovým náušníkům s tvarovou pamětí zůstanete pohodlně ponořeni do hudby

  Mimořádně měkké a pružné pěnové náušníky s tvarovou pamětí těchto sluchátek Philips pohodlně a bezpečně přilehnou k uším, které dokonale izolují. Nejenže vám díky tomu co nejlépe padnou – bez ohledu na tvar hlavy, ale také vám umožní užívat si nerušeně hudbu po dlouhé hodiny. Ve skutečnosti jsou tak pohodlné, až můžete dokonce zapomenout, že je máte nasazené.

 • 1,2 m dlouhý plochý kabel proti zamotání brání tvorbě smyček a uzlů

  1,2 m dlouhý plochý kabel proti zamotání brání tvorbě smyček a uzlů

  Už nemusíte zápasit se zamotanými a nepřehlednými kabely. Na 1,2 m dlouhém plochém kabelu sluchátek CitiScape proti zamotání se nikdy netvoří smyčky a uzly. Nyní se můžete soustředit na to, na čem záleží nejvíc, tedy užívat si hudbu, ať jste kdekoli.

 • Vzduchem naplněný prošívaný sluchátkový oblouk pro dlouhotrvající pohodlí při poslechu za pohybu

  Vzduchem naplněný prošívaný sluchátkový oblouk pro dlouhotrvající pohodlí při poslechu za pohybu
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat