Sluch. pro iPhone s dálk. ovl. a mikr.

  Made for iPod

  Sluch. pro iPhone s dálk. ovl. a mikr.

  Slastně pohodlná

  Díky měkkým, gelem plněným vycpávkám sluchátek a designu, který přiléhavě zapadne do vašeho ušního kanálu, budou tato sluchátka správnou volbou. A na dosah prstů máte integrovaný dálkový ovladač s ovládáním mikrofonu. Není třeba sahat pro iPhone.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluch. pro iPhone s dálk. ovl. a mikr.

Slastně pohodlná

pro iPhone

 • Zabudovaný dálkový ovladač s mikrofonem a ovladačem hlasitosti

  Chcete přeskočit skladbu? Změnit hlasitost? Přijmout nebo odmítnout hovor? Nahrát hlasový záznam? Dálkový ovladač je vybaven citlivým mikrofonem a ovladačem hlasitosti, funkcemi volání a přeskočení. Může také spustit ovládání hlasem. S touto náhlavní soupravou máte ovládání na dosah prstů – není třeba nechávat iPhone nebo iPod na dosah nebo odblokovávat obrazovku.

 • Slastně pohodlná díky gelovému plášti

  Tato sluchátka jsou zabalena v gelových vycpávkách, čímž je dosaženo slastného pohodlí. Měkké vycpávky se jemně přizpůsobí vašemu vnějšímu uchu, díky čemuž si tato sluchátka oblíbíte.

 • Přesný zvuk

  Sluchátka byla vytvořena s ohledem na ergonomii, aby přenášela zvuk přímo do ucha. Dokonalé utěsnění chrání před hlukem a umožňuje naprosté soustředění na hudbu a hovory.

 • Vynikající izolace zvuku zaručuje kvalitní poslech při nízké hlasitosti

  V hlučném prostředí již nemusíte zvyšovat hlasitost zvuku. Zakřivený akustický průduch a dokonale těsnící sluchátka významně eliminují hluk okolního prostředí a zároveň nabízejí stejně kvalitní zvuk i při nízké hlasitosti a také delší životnost baterií.

 • Přenosné pouzdro chrání sluchátka, pokud je nepoužíváte

  Nejpraktičtější způsob, jak se postarat o sluchátka a zabránit zapletení kabelu, pokud je právě nepoužíváte.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat