Sluchátka do uší

  Sluchátka do uší

  Přesně směrovaný zvuk

  Tato sluchátka s jedinečným designem zakřiveného akustického průduchu jsou výsledkem intenzivního výzkumu. Přirozeně padnoucí sluchátka usměrňují precizní zvuk přímo na ušní bubínek, což přináší hudbu bez zkreslení.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přesně směrovaný zvuk

pro mobilní telefony

 • Otvory se systémem Turbo Bass pro hlubší a bohatší basy

  Otvory se systémem Turbo Bass pro hlubší a bohatší basy

  Otvory se systémem Turbo Bass umožňují pohyb vzduchu pro reprodukci nejhlubších a nejbohatších basových tónů úrovně Hi-Fi.

 • Krytky z obzvlášť z měkké pryže pro výjimečné pohodlí

  Vysoce jemná pryž na krytkách je příjemná na dotek a snadno se přizpůsobí vašemu uchu. Sluchátka do uší ještě nikdy nebyla tak pohodlná.

 • Rozdělený kabel umožňuje pohodlné spojení pomocí dálkového ovládání

  Tento standardní kabel s 3,5mm konektorem na jednom konci a 3,5mm zástrčkou na druhém vám zaručí větší svobodu pohybu se sluchátky na uších.

 • Zakřivený akustický průduch dokonale směruje zvuk

  Zakřivený akustický průduch je navržen přesně podle tvaru lidského ucha tak, aby byly zvukové vlny z reproduktoru dokonale a s nejvyšším rozlišením směrovány na ušní bubínek

 • Náušníky z lehké a příjemné silikonové gumy zaručují trvalý komfort

  Náušníky jsou vyrobeny z měkkého silikonového materiálu, který je příjemný na dotek a dokonale doléhá na uši. Budete se s nimi cítit tak báječně, že je nebudete chtít sundat.

 • Ergonomický design do uší pro nejvyšší pohodlí a dokonalé uchycení

  Zakřivený akustický průduch je ergonomicky navržen podle anatomie lidského zvukovodu. Dokonale a pohodlně padne do ucha, takže si jej stačí nasadit a zapomenout na něj.

 • Vynikající izolace zvuku zaručuje kvalitní poslech při nízké hlasitosti

  V hlučném prostředí již nemusíte zvyšovat hlasitost zvuku. Zakřivený akustický průduch a dokonale těsnící sluchátka významně eliminují hluk okolního prostředí a zároveň nabízejí stejně kvalitní zvuk i při nízké hlasitosti a také delší životnost baterií.

 • Prodlužovací kabel poskytuje délku navíc, která se vždy hodí.

  S délkou navíc díky prodlužovacímu kabelu získáváte volnost pohybu bez nutnosti přenášet zdroj zvuku. Délku kabelu můžete rovněž přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

 • Šikovné pouzdro na zip umožňuje úhledné uložení sluchátek a kabelu.

  Toto skvostné pouzdro se zipem je nejenom moderní, ale také se do něj úhledně uloží sluchátka a kabel, když je nepoužíváte.

 • Přesně vyladěné reproduktory reprodukují široký frekvenční rozsah.

  Akusticky vyladěná vinutí reproduktoru jsou pečlivě navržena tak, aby reprodukovala nejširší možný frekvenční rozsah v jakékoli nahrávce, a poskytovala nejhlubší bohaté basy a křišťálově čisté výšky jakékoli hudební skladby, kterou posloucháte.

 • Délka kabelu, snižující rušení mikrofonu

  Délka kabelu těchto sluchátek je navržena tak, aby byl zajištěn optimální příjem zvuku z mikrofonu konektoru náhlavní soupravy. Také optimalizuje celkovou délku kabelu těchto sluchátek kombinovaných s konektorem náhlavní soupravy. Konektory náhlavní soupravy umožňují použít k mobilnímu telefonu standardní sluchátka (bez mikrofonu a se starndardním 3,5mm konektorem). Jsou často dodávány s mobilními telefony, ale lze je též zakoupit samostatně. Pro většinu značek mobilních telefonů jsou k dispozici konektory náhlavních souprav Philips SHH1XXX. Také optimalizuje celkovou délku kabelu k mobilnímu telefonu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat