Sluchátka s držákem za uši

  Sluchátka s držákem za uši

  Výkonné basy pro mobilní telefony

  Vysoce komfortní pro aktivní použití. Tato sluchátka s nastavitelným držákem za uši a vzduchem polstrovanými sluchátky do uší přinášejí výkonný zvuk obohacený o hluboké basy přímo do vašich uší. Akustika a délka kabelů jsou optimalizovány pro použití spolu s mobilními telefony.

 • Výkonné basy pro mobilní telefony

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonné basy pro mobilní telefony

Bezpečná rukojeť s nastavitelnými měkkými háčky za uši

 • Skluzový zámek

  Skluzový zámek

  U sluchátek existuje riziko, že se kabely při nesprávném uložení zamotají. Zamotané kabely znesnadňují uložení sluchátek a následně jejich přípravu na poslech. Jednoduchým posunutím skluzového zámku směrem k náušníkům kabely úhledně udržíte pospolu a minimalizujete tak riziko jejich zamotání.

 • Otvory se systémem Bass Beat umožňují pohyb vzduchu a zlepšují zvuk

  Otvory se systémem Bass beat umožňují pohyb vzduchu a zlepšují zvuk s hlubokými basy.

 • Bezpečná rukojeť s nastavitelnými měkkými háčky za uši

  Tyto měkké háčky za uši lze snadno nastavit posunutím vnitřní gumové části háčku nahoru nebo dolů. Nastavení lze provést dokonce i během nošení sluchátek, lze tak v libovolné situaci dosáhnout bezpečného a pohodlného uchycení.

 • Pohodlně drží na uchu, jste-li v pohybu

  Ať už běžíte, jedete na kole nebo jste jinak aktivní, budou tato sluchátka pohodlně držet na uších.

 • Vysoká odolnost prodlužuje životnost výrobku

  Protože je výrobek navržen pro hrubé zacházení a zhotoven z pevných materiálů, můžete se spolehnout na jeho dlouhou životnost.

 • Délka kabelu, snižující rušení mikrofonu

  Délka kabelu těchto sluchátek je navržena tak, aby byl zajištěn optimální příjem zvuku z mikrofonu konektoru náhlavní soupravy. Také optimalizuje celkovou délku kabelu těchto sluchátek kombinovaných s konektorem náhlavní soupravy. Konektory náhlavní soupravy umožňují použít k mobilnímu telefonu standardní sluchátka (bez mikrofonu a se starndardním 3,5mm konektorem). Jsou často dodávány s mobilními telefony, ale lze je též zakoupit samostatně. Pro většinu značek mobilních telefonů jsou k dispozici konektory náhlavních souprav Philips SHH1XXX. Také optimalizuje celkovou délku kabelu k mobilnímu telefonu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat