Sluchátka do uší

  Sluchátka do uší

  Vylepšený zvuk

  Sluchátka Philips SHE 9800 jsou dokonalým řešením pro extrémně široké ozvučovací systémy a s hlubokým a silným zvukem. Přesně vyladěné 13,5mm reproduktory a zakřivené tvary zajišťují vynikající reprodukci zvuku s ohromující čistotou.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vylepšený zvuk

Sytý, výkonný ozvučovací systém

 • Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Měkký materiál Flexi-Grip, kterým je povlečen korpus sluchátek, vylepšuje celkový výkon a prodlužuje životnost výrobku. Chrání připojení kabelů ke sluchátkům před poškozením v místech, kde dochází k častým ohybům korpusu sluchátek při opakovaném kontaktu s prsty uživatele při usazování a sundávání sluchátek.

 • Sound stage enhancer poskytuje bohatý zážitek z prostorového zvuku

  Design funkce Sound stage enhancer mění běžnou strukturu sluchátek tak, aby doplňovala výkonné mikroovladače při tvorbě širší zvukové plochy.

 • Výkonná mikrovinutí poskytují nejširší frekvenční rozsah

  Speciálně navržená mikrovinutí přinášejí hlubší basy a širší dynamický rozsah, díky čemuž se plně odhalí potenciál přehrávače iPod nano.

 • Akustickým laděním Philips iLab dosáhnete sytého a silného zvuku

  Prostorový zvuk těchto sluchátek, pečlivě vyladěný týmem odborníků z laboratoří iLab společnosti Philips, přináší posluchači nezapomenutelný zážitek. Použitá technologie iLab zajišťuje vyšší výkon na nižších frekvencích a pomáhá vytvořit lépe vyvážený a přesný zvuk, který tradiční sluchátka nemohou nabídnout.

 • Design Angled Acoustics se stará o výjimečnou izolaci hluku

  Design Angled Acoustics, vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Kromě toho, že zvuk proudí přímo dovnitř uší, je takto vytvořena i účinná ochrana proti okolnímu hluku, takže je možné snížit hlasitost.

 • Design Ergonomic Angled Acoustic zabezpečuje přirozené uchycení sluchátek

  Designová nadřazenost mírného 15stupňového naklonění u modelu Angled Acoustic, vycházející z anatomie lidského ucha, vytváří přirozené uchycení sluchátek a vrcholný komfort.

 • Tři velikosti jemných silikonových koncovek zaručují dokonalé uchycení

  Zaměnitelné ušní koncovky, dostupné ve třech různých velikostech (malé, střední a velké), zaručují, že sluchátka padnou každému uživateli. Jsou vyrobeny z mimořádně jemného silikonu, aby poskytovaly nejzazší možný komfort pro dlouhotrvající poslech.

 • Odolné praktické pouzdro zahrnuje i regulaci uspořádání kabelu.

  Úhledné přenosné pouzdro na sluchátka, vyrobené z trvanlivého materiálu, obsahuje také cívku coby jednoduché řešení pro navíjení kabelu. Sluchátka jsou v pouzdru dobře chráněna během doby, kdy je nepoužíváte.

 • Symetrické kabely mají stejnou délku, čímž je zabráněno jejich zamotání

  Tato sluchátka mají symetrické kabely zabraňující vzájemnému zamotání kabelů, takže vás při poslechu nic neruší.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat