Sluchátka do uší

  Sluchátka do uší

  Zvuk s vysokým rozlišením

  Důkladné poznání zvukovodu vedlo k vytvoření těchto ergonomicky zakřivených sluchátek. Přirozeně padnou do všech uší, usměrňují přesný zvuk přímo na ušní bubínek, což přináší hudbu bez zkreslení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka do uší

Vysoké rozlišení (HD) SHE9700/10 Najít podobné výrobky

Zvuk s vysokým rozlišením

Věrná reprodukce zvuku

 • Otvory se systémem Turbo Bass pro hlubší a bohatší basy

  Otvory se systémem Turbo Bass pro hlubší a bohatší basy

  Otvory se systémem Turbo Bass umožňují pohyb vzduchu pro reprodukci nejhlubších a nejbohatších basových tónů úrovně Hi-Fi.

 • Krytky z obzvlášť z měkké pryže pro výjimečné pohodlí

  Vysoce jemná pryž na krytkách je příjemná na dotek a snadno se přizpůsobí vašemu uchu. Sluchátka do uší ještě nikdy nebyla tak pohodlná.

 • Zakřivený akustický průduch dokonale směruje zvuk

  Zakřivený akustický průduch je navržen přesně podle tvaru lidského ucha tak, aby byly zvukové vlny z reproduktoru dokonale a s nejvyšším rozlišením směrovány na ušní bubínek

 • Náušníky z lehké a příjemné silikonové gumy zaručují trvalý komfort

  Náušníky jsou vyrobeny z měkkého silikonového materiálu, který je příjemný na dotek a dokonale doléhá na uši. Budete se s nimi cítit tak báječně, že je nebudete chtít sundat.

 • Ergonomický design do uší pro nejvyšší pohodlí a dokonalé uchycení

  Zakřivený akustický průduch je ergonomicky navržen podle anatomie lidského zvukovodu. Dokonale a pohodlně padne do ucha, takže si jej stačí nasadit a zapomenout na něj.

 • Vynikající izolace zvuku zaručuje kvalitní poslech při nízké hlasitosti

  V hlučném prostředí již nemusíte zvyšovat hlasitost zvuku. Zakřivený akustický průduch a dokonale těsnící sluchátka významně eliminují hluk okolního prostředí a zároveň nabízejí stejně kvalitní zvuk i při nízké hlasitosti a také delší životnost baterií.

 • Prodlužovací kabel poskytuje délku navíc, která se vždy hodí.

  S délkou navíc díky prodlužovacímu kabelu získáváte volnost pohybu bez nutnosti přenášet zdroj zvuku. Délku kabelu můžete rovněž přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.

 • Šikovné pouzdro na zip umožňuje úhledné uložení sluchátek a kabelu.

  Toto skvostné pouzdro se zipem je nejenom moderní, ale také se do něj úhledně uloží sluchátka a kabel, když je nepoužíváte.

 • Přesně vyladěné reproduktory reprodukují široký frekvenční rozsah.

  Akusticky vyladěná vinutí reproduktoru jsou pečlivě navržena tak, aby reprodukovala nejširší možný frekvenční rozsah v jakékoli nahrávce, a poskytovala nejhlubší bohaté basy a křišťálově čisté výšky jakékoli hudební skladby, kterou posloucháte.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat