Sluchátka do uší s řemínkem na krk

  Sluchátka do uší s řemínkem na krk

  Nano Lanyard

  Se sluchátky na šňůrce navrženými pro přehrávač iPod nano budete mít přehrávač iPod nano i svoji oblíbenou hudbu vždy na dosah. Přizpůsobené a bezpečné připojení zajistí, že na cestách nezmeškáte jediný takt.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka do uší s řemínkem na krk

Nano Lanyard

Navrženo pro přehrávač iPod

 • Otvory se systémem Turbo Bass pro hlubší a bohatší basy

  Otvory se systémem Turbo Bass pro hlubší a bohatší basy

  Otvory se systémem Turbo Bass umožňují pohyb vzduchu pro reprodukci nejhlubších a nejbohatších basových tónů úrovně Hi-Fi.

 • Dokonalý tvar do uší blokuje vstup okolního hluku.

  Mimořádně malé 10mm reproduktory sluchátek pohodlně padnou do ucha a výjimečné vytvarování vytěsní venkovní hluk. Tím je umožněn velmi intenzivní zážitek z poslechu.

 • Velmi malý výkonný reproduktor pro dokonalé uchycení a skvělý zvuk

  To znamená, že si můžete stále vychutnávat vynikající kvalitu zvuku sluchátek při nastavení nízké hlasitosti a také využít dlouhou životnost baterií.

 • Pasivní izolace hluku zlepšuje zvuk při nižší hlasitosti

  Dokonalý pohodlný tvar uvnitř ucha chrání vaši oblíbenou hudbu před nežádoucím hlukem okolí. To znamená, že si můžete vychutnat vynikající kvalitu zvuku sluchátek při nižším nastavení hlasitosti, což prodlouží životnost baterie.

 • Neodymový magnet zlepšuje výkon basů a citlivost

  Neodym je nejlepší materiál pro vytvoření silného magnetického pole pro větší citlivost vinutí reproduktoru, lepší odezvu basů a celkově vyšší kvalitu zvuku.

 • Popruh z velmi jemného materiálu zajišťuje zvláštní komfort při nošení

  Tento zvlášť jemný popruh je vyroben z odolné bavlny, která je hebká na dotek. Proto je nošení popruhu skutečně příjemné.

 • Krytky z obzvlášť z měkké pryže pro výjimečné pohodlí

  Vysoce jemná pryž na krytkách je příjemná na dotek a snadno se přizpůsobí vašemu uchu. Sluchátka do uší ještě nikdy nebyla tak pohodlná.

 • Lehká a měkká šňůrka poskytuje dlouhotrvající pohodlí

  Díky této lehké šňůrce můžete nosit přehrávač iPod nano okolo krku jako dokonalý módní doplněk. Je zhotovený z měkké a hedvábně jemné textilie, drží přehrávač iPod nano bezpečně na svém místě a zároveň dobře vypadá a pohodlně se nosí.

 • Konektor Nano-Link slouží k pevnému připevnění přehrávače iPod ke šňůrce

  Konektor Nano-Link zajistí pevné připevnění přehrávače iPod ke šňůrce.

 • Výkonná mikrovinutí poskytují nejširší frekvenční rozsah

  Speciálně navržená mikrovinutí přinášejí hlubší basy a širší dynamický rozsah, díky čemuž se plně odhalí potenciál přehrávače iPod nano.

 • Elegantní a praktická šňůrka pro snadný přístup k přehrávači iPod nano

  Noste přehrávač iPod nano na krku pomocí elegantního řemínku na krk pro čistý a jednoduchý vzhled. Umožňuje také rychlý a pohodlný přístup k přehrávači.

 • Akustické otvory umožňují vyvážený realistický zvuk

  Akustické otvory dovolují prostup proudu vzduchu sluchátkem, což napomáhá vyvažovat vysoké tóny a basy a přináší vyvážený a realistický zvukový zážitek.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat