Sluchátka do uší

  Sluchátka do uší

  Hluboké basy

  Čelní akustický kanál poskytuje hluboké basy a společně s designem zakřiveného akustického průduchu poskytuje zlepšený zážitek z poslechu, zatímco velmi jemný popruh na krk je ideální pro nošení všech kompaktních audiopřehrávačů.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hluboké basy

Popruh na krk přináší maximální pohodlí

 • 15mm vinutí reproduktoru optimalizuje pohodlné nošení

  15mm vinutí reproduktoru optimalizuje pohodlné nošení

  15mm vinutí reproduktoru je dost malé, aby vám dokonale padlo, a dost velké pro jasný, nezkreslený zvuk. Je tedy ideální pro poslech.

 • Zakřivený akustický průduch dokonale směruje zvuk

  Zakřivený akustický průduch je navržen přesně podle tvaru lidského ucha tak, aby byly zvukové vlny z reproduktoru dokonale a s nejvyšším rozlišením směrovány na ušní bubínek

 • Polstrování zvyšuje pohodlí a odezvu basů

  Zvláštní tvar a luxusní polstrovací materiál náušníků těchto sluchátek Philips zaručují dokonalé uchycení a maximální pohodlí. Zabraňují úniku zvuku a zlepšují i výkon basů. Tvar náušníků dokonale odpovídá lidskému uchu.

 • Lehce ovladatelná spona Twist & Release umožňuje rychlé odpojení přehrávače

  Lehce ovladatelná spona Twist & Release poskytuje snadný a rychlý způsob připojení a odpojení přehrávače MP3 z popruhu na krk. Sponu rozpojíte jednoduchým kroutivým pohybem a přehrávač MP3 je volný.

 • Rozšířené náušníky z měkké pryže soustředí basy do ucha

  Rozšířené náušníky jsou mírně upraveny, aby soustředily zvuk přímo do ucha. Poskytují tak větší potěšení s lepším a silnějším basovým vjemem.

 • Akustický kanál řídí nízké frekvence pro dosažení hlubokých a čistých basů.

  Akustický kanál je malý otvor v náušníku, který umožňuje proudění vzduchu reproduktorem s řízením nízkých frekvencí. Díky tomu jsou vytvořeny hluboké a čisté basové zvuky.

 • Rychlosnímatelný popruh na krk umožňuje snadné odpojení

  Rychlosnímatelný popruh na krk je vybaven bezpečnostním mechanizmem, který se automaticky rozpojí, pokud je přehrávač MP3 silně tažen. To také zpříjemňuje snímání popruhu z krku.

 • Skluzové zámky udržují elegantní uspořádání kabelů

  Skluzové zámky udržují kabely bezpečně uspořádané pohromadě a zabraňují jejich zamotání. Nastavením skluzového zámku do prostřední polohy lze upravit popruh na krk na bezpečnou a pohodlnou délku.

 • Popruh z velmi jemného materiálu zajišťuje zvláštní komfort při nošení

  Tento zvlášť jemný popruh je vyroben z odolné bavlny, která je hebká na dotek. Proto je nošení popruhu skutečně příjemné.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat