Sluchátka do uší

  Sluchátka do uší

  Dokonale padnoucí s detailním zvukem

  Sluchátka s kovovým pláštěm absorbujícím vibrace. Vysoce výkonné reproduktory vytváří věrné basy a naprosto přirozený zvuk. Jedinečně zakřivený design dokonale padne. Dokonalé odstínění šumů zajišťuje pěnová špička Comply™. Textilní kabel zabraňuje zamotání. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokonale padnoucí s detailním zvukem

Snadné uchopení umožňuje dokonalé usazení do ucha

 • Mimořádně jemné silikonové krytky drží pohodlně v uších

  Mimořádně jemné silikonové krytky drží pohodlně v uších

  Mimořádně jemné silikonové krytky těchto sluchátek do uší Philips se dodávají ve 3 velikostech a drží pohodlně v uších, aniž byste museli tlačit, abyste odstínili nežádoucí šum.

 • Mimořádně měkké pěnové náušníky s tvarovou pamětí pro úžasně pohodlné usazení

  Mimořádně měkké pěnové náušníky s tvarovou pamětí pro úžasně pohodlné usazení

  Mimořádně měkké pěnové náušníky s tvarovou pamětí se dokonale vytvarují podle obrysu vašich uší. To vám zajistí tak dokonalé usazení, že je stěží ucítíte.

 • Prvotřídní celokovový plášť zajišťuje přenos nijak nezměněného zvuku.

  Prvotřídní celokovový plášť zajišťuje přenos nijak nezměněného zvuku.

  Uvnitř pouzdra z prvotřídní oceli jsou tato sluchátka chráněna před nežádoucími vibracemi a přenos zvuku tak není ničím rušen, což zaručuje měkké basy a čisté tóny ve středních a vyšších frekvencích.

 • Integrovaný mikrofon a tlačítko pro telefonování

  Integrovaný mikrofon a tlačítko pro telefonování

  Díky integrovanému mikrofonu a tlačítku pro telefonování lze tato sluchátka Philips používat pro poslech hudby i pro telefonování z mobilu. Vychutnejte si bezdrátové hovory přijímané a ukončované přímo pomocí sluchátek.

 • Skluzový zámek

  Skluzový zámek

  U sluchátek existuje riziko, že se kabely při nesprávném uložení zamotají. Zamotané kabely znesnadňují uložení sluchátek a následně jejich přípravu na poslech. Jednoduchým posunutím skluzového zámku směrem k náušníkům kabely úhledně udržíte pospolu a minimalizujete tak riziko jejich zamotání.

 • Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Měkký materiál Flexi-Grip, kterým je povlečen korpus sluchátek, vylepšuje celkový výkon a prodlužuje životnost výrobku. Chrání připojení kabelů ke sluchátkům před poškozením v místech, kde dochází k častým ohybům korpusu sluchátek při opakovaném kontaktu s prsty uživatele při usazování a sundávání sluchátek.

 • Vynikající izolace zvuku zaručuje kvalitní poslech při nízké hlasitosti

  V hlučném prostředí již nemusíte zvyšovat hlasitost zvuku. Zakřivený akustický průduch a dokonale těsnící sluchátka významně eliminují hluk okolního prostředí a zároveň nabízejí stejně kvalitní zvuk i při nízké hlasitosti a také delší životnost baterií.

 • Dokonalý tvar do uší blokuje mimořádný okolní hluk.

  Dokonalé vnitřní těsnění uší těchto sluchátek do uší vás překvapí výjimečnou izolací zvuku.

 • Unikátně zaoblený tvar umožňuje snadné uchopení pro dokonalé usazení

  Unikátně zaoblený tvar pláště sluchátek umožňuje snadné uchopení a usnadňuje dokonalé usazení do ucha – i když jste neustále v pohybu.

 • Přizpůsobte si zvuk a tlačítko pomocí aplikace Philips Headset App.

  Stáhněte si aplikaci Philips Headset App a přizpůsobte si zvuk sluchátek a také dálkové ovládání pro přijetí/ukončení hovoru, přehrání/pozastavení hudby, zvýšení/snížení hlasitosti a změnu skladby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat