1
Sluchátka

Sluchátka Bluetooth Stereo

  Sluchátka Bluetooth Stereo

  Čistý zvuk, kabelově i bezdrátově

  Kvalitní 40mm neodymové reproduktory a digitální podpora zajišťují sluchátkům SHB9100 nesrovnatelnou čistotu zvuku a bohaté basy. Luxusní směrové náušníky FloatingCushions dále podporují použití přes kabel nebo bezdrátový poslech. Zobrazit všechny výhody

  Bohužel tento produkt již není k dispozici

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka Bluetooth Stereo

Na uši, Červená SHB9100RD/00 Najít podobné výrobky

Čistý zvuk, kabelově i bezdrátově

Díky luxusním plovoucím náušníkům FloatingCushions

 • Digitální vylepšení zvuku odhalí skryté zvuky a maličkosti

  Digitální vylepšení zvuku odhalí skryté zvuky a maličkosti

  Fantastické dunící basy díky výkonným reproduktorům a digitálnímu vylepšení zvuku.

 • 40mm neodymové reproduktory poskytují realistické hudební plochy

  40mm neodymové reproduktory poskytují realistické hudební plochy

  Neodym je kompaktní, ale velmi pevný magnetický materiál. Neodym vytváří silné magnetické pole, jež zvyšuje citlivost vinutí reproduktoru, vylepšuje basovou odezvu a dosahuje čistoty vyvážení zvukové kvality. 40mm, jemně naladěné neodymové reproduktory vám umožní vychutnat si čistý, detailní a přesto přirozený zvuk a dopřát si realistický zvukový zážitek.

 • Mimořádně komfortní, přesně padnoucí pěnové náušníky s tvarovou pamětí

  Mimořádně komfortní, přesně padnoucí pěnové náušníky s tvarovou pamětí

  Tato sluchátka Philips obsahují komfortní náušníky přes uši z měkké koženky, které obejmou kontury vašich uší tak, že o nich skoro nebudete vědět! Jsou ideální pro jakoukoli velikost hlavy a tvar tohoto těsnění je neuvěřitelně účinný, takže představuje dokonalý způsob, jak zapomenout na rušivé vnější vlivy a ponořit se do hudby po mnoho radostných hodin.

 • Design FloatingCushions umožňuje automatické nastavování náušníků

  Design FloatingCushions umožňuje automatické nastavování náušníků

  Inovativní luxusní design FloatingCushions bez závěsů ve tvaru C znamená, že sluchátka lze neuvěřitelně rychle a snadno automaticky nastavit ve více směrech tak, aby přesně kopírovala obrysy vaší hlavy. Konečným výsledkem je uživatelsky přívětivé, důmyslné řešení, která zajišťuje optimální stabilitu prostřednictvím rovnoměrného rozložení přes hlavu a uši.

 • Pohodlné bezdrátové ovládání hudby a hovorů pomocí technologie Bluetooth

  Pohodlné bezdrátové ovládání hudby a hovorů pomocí technologie Bluetooth

  Pokud jde o nikdy nekončící poslech hudby a bezstarostné přepínání mezi hudbou a hovory, nic nepřekoná Bluetooth! Spárujte sluchátka Philips s chytrým telefonem nebo tabletem s technologií Bluetooth a užívejte si své oblíbené hity. Klepnutím na ovládání náušníků rychle snížíte hlasitost nebo pozastavíte přehrávání a přitom můžete zvládnout příchozí a odchozí hovory.

 • Verze s funkcí Bluetooth nebo s kabelem – vychutnejte si hudbu právě tak, jak ji máte rádi!

  Naše nová sluchátka Bluetooth vám nabídnou nejen možnost vybrat si bezdrátovou funkci Bluetooth, ale také přehrávání přes 3,5mm konektor – opravdu máte k dispozici to nejlepší z obou světů! Jednoduše spárujte sluchátka s jakýmkoli zařízením podporujícím technologii Bluetooth a užívejte si potěšení z bezdrátového poslechu v té nejlepší, křišťálově čisté podobě. Nebo můžete připojit kabel k 3,5mm konektoru a vychutnat si stejně hluboce potěšující a nesmírně působivý zážitek z poslechu. Volba je na vás!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat