Sluchátka Bluetooth Stereo

  Bluetooth

  Sluchátka Bluetooth Stereo

  Maximální kvalita bezdrátového audia

  Zažijte zvuk v „lepším než kabelovém“ podání ze sluchátek, jejichž šasi je akusticky vyladěno, obsahují vylepšení zvuku FullSound a vestavěné funkce pro redukci šumu a ozvěny. Skvělý zvuk a pohodlí sotva někdy vypadaly lépe.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Maximální kvalita bezdrátového audia

Bluetooth Stereo a režim handsfree

 • Kompatibil. s profily Bluetooth HSP/HFP - Univerzálně

  Bluetooth je technologie nahrazující kabely. Bluetooth je globální standard, umožňující vzájemnou spolupráci zařízení Bluetooth od různých výrobců pomocí sdílených profilů Bluetooth.HSP (Profil pro handset) a HFP (Profil pro handsfree) jsou profily požadované pro typické operace prováděné s náhlavními soupravami Bluetooth. Pokud váš mobilní telefon podporuje HSP nebo HFP (které podporuje v podstatě jakýkoli telefon vybavený Bluetooth), tato náhlavní souprava s ním bude pracovat.Slovní známka a loga Bluetooth jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli užití těchto známek ze strany Koninklijke Philips Electronics N.V. je na základě licence.

 • Bluetooth® Stereo (kompatibilní s profilem A2DP)

  Toto zařízení společnosti Philips plně podporuje Bluetooth Stereo (A2DP). Kompatibilita s profilem A2DP (Profil vylepšené distribuce zvuku) umožňuje pro tato sluchátka příjem stereofonní hudby z jakéhokoli zařízení kompatibilního s profilem A2DP. Proto můžete tato sluchátka použít s jakýmkoli kompatibilním telefonem, počítačem, adaptérem Bluetooth, přehrávačem MP3 a jinými zařízeními, které podporují profil A2DP.

 • Vylepšená hudba FullSound

  Co se myslí hudbou bez potřebné jiskry? Při nahrávání a kompresi digitální hudby se z živé hudby ztrácejí detaily a dynamika. FullSound je inteligentní algoritmus, který je spuštěný ve výkonném čipu zabudovaném ve sluchátkách. Zlepšuje kvalitu hudby a bez zkreslení obnovuje její původní dynamiku, stereofonní efekty, basy a výšky, které odhalují dříve skryté detaily. Při dodání je algoritmus FullSound předem spuštěn a lze jej vypnout nebo zapnout.

 • Bezdrátová správa hovorů

  Telefonujte bez použití mobilního telefonu. Správa zahrnuje příjem hovoru, zamítnutí, hlasové a opakované vytáčení. Hlasové a opakované vytáčení musí být podporováno vaším mobilním telefonem.

 • Technologie EverClear pro čisté hovory

  Telefonní hovory často probíhají v hlučných prostředích, což vede k ne zcela srozumitelným rozhovorům. V tomto přístroji technologie EverClear digitálně filtruje šum, takže se přijímá i odesílá křišťálově čistý hlasový signál zajišťující zcela srozumitelné hovory. Také rozpozná, zda se právě nacházíte v hlučnějším prostředí, a příslušným způsobem upraví hlasitost.

 • Možnost sluchátek s kabelem

  Stereofonní sluchátka Philips Bluetooth mají skvělý zvuk - tak proč je používat jen s bezdrátovými zařízeními Bluetooth? Připojte jeden konec přiloženého 3,5mm kabelu linkového vstupu do sluchátek a druhý konec do 3,5mm konektoru sluchátek svého hudebního přehrávače a získáte sluchátka s vysoce kvalitním výkonem i pro hudební přehrávače, které nepodporují technologii Bluetooth!

 • SwitchStream - nezmeškáte ani jediný takt ani jediný hovor

  Díky funkci SwitchStream uslyšíte vyzváněcí tón v bezdrátových sluchátkách Philips, když budete mít hovor na telefonu vybaveném technologií Bluetooth. Ve sluchátkách můžete přijmout hovor a po jeho ukončení se vrátit k poslechu hudby. Nezmeškáte ani jediný takt hudby, ani jediný hovor.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat