Sluchátka Bluetooth

  Sluchátka Bluetooth

  Vysoce věrný bezdrátový zvuk

  Sluchátka CitiScape Foldie inspirovaná motorkáři poskytují věrný zvuk a skvělou izolaci hluku díky uzavřenému akustickému systému a prvotřídním reproduktorům. S funkcí Bluetooth si můžete užívat hudbu bezdrátově a přepínat mezi hudbou a hovory – to vše snadno a stylově. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka Bluetooth

Foldie, Na uši, Černá SHB8000BK/00 Najít podobné výrobky

Vysoce věrný bezdrátový zvuk

Vynikající izolace a sklopný design

 • 40mm prvotřídní neodymové vinutí pro kvalitu bez kompromisů

  40mm prvotřídní neodymové vinutí pro kvalitu bez kompromisů

  Vysoce výkonné 40mm neodymové reproduktory reprodukují široký frekvenční rozsah zvýrazněná vynikajícími zvukovými detaily. Vychutnejte si ve své oblíbené hudbě každičkou nuanci – počínaje rozšířenými basovými notami, přes hřejivé střední tóny po křišťálově čisté výšky.

 • Bluetooth 3.0 umožňuje vychutnat si hudbu a přepínání hovorů bez kabelů

  Bluetooth 3.0 umožňuje vychutnat si hudbu a přepínání hovorů bez kabelů

  Sluchátka CitiScape Foldie jsou vybavena technologií Bluetooth 3.0, která vám umožní vychutnat si hudbu bez kabelů a bez námahy. Jejich inteligentní ovládací prvky na náušníku jsou vytvořeny tak, abyste mohli snadno přepínat mezi hudbou a voláním.

 • Verze s funkcí Bluetooth nebo s kabelem – vychutnejte si hudbu právě tak, jak ji máte rádi!

  Verze s funkcí Bluetooth nebo s kabelem – vychutnejte si hudbu právě tak, jak ji máte rádi!

  Naše nová sluchátka Bluetooth vám nabídnou nejen možnost vybrat si bezdrátovou funkci Bluetooth, ale také přehrávání přes 3,5mm konektor – opravdu máte k dispozici to nejlepší z obou světů! Jednoduše spárujte sluchátka s jakýmkoli zařízením podporujícím technologii Bluetooth a užívejte si potěšení z bezdrátového poslechu v té nejlepší, křišťálově čisté podobě. Nebo můžete připojit kabel k 3,5mm konektoru a vychutnat si stejně hluboce potěšující a nesmírně působivý zážitek z poslechu. Volba je na vás!

 • Kompaktní skládací design pro snadnou přenosnost a skladování

  Kompaktní skládací design pro snadnou přenosnost a skladování

  Sluchátka lze kompaktně složit a poté snadno uložit nebo přenášet.

 • Uzavřený akustický design pro lepší basy a izolaci hluku

  Uzavřený akustický design pro lepší basy a izolaci hluku

  Buďte součástí rytmu města, ale nikoli jeho hluku. Díky uzavřenému akustickému designu je izolován každý zvukový detail, což vám umožní vychutnat si hudbu do větších podrobností a také si užívat rozšířené a dynamické basy.

 • Flexibilní kovové ramínko určené pro pohodlný dlouhý poslech

  Flexibilní kovové ramínko určené pro pohodlný dlouhý poslech

  Náušníky a oblouk jsou po vzoru cyklistického výpletu spojeny lehkým, avšak odolným kovovým drátkem, což zajistí pohodlí při dlouhém nošení.

 • Ručně vyrobený oblouk inspirovaný řídítky městských jízdních kol

  Ručně vyrobený oblouk inspirovaný řídítky městských jízdních kol

  Design sluchátkového oblouku se inspiroval tkaným opletením řídítek jízdního kola: je ručně vyroben z umělé kůže a jasně vyjadřuje svůj styl.

 • Měkké náušníky pro zvýšené pohodlí

  Měkké náušníky pro zvýšené pohodlí

  Měkké náušníky příjemně obklopí obrysy vašich uší a dokonale padnou – ať máte jakýkoli tvar hlavy. Ponořte se do své hudby na tak dlouho, jak si přejete: skutečnost je taková, že s tak příjemnými náušníky možná úplně zapomenete, že je ještě máte na sobě.

 • Digitální redukce šumu pro zřetelné telefonní hovory

  Tato technologie redukce šumu vylepšuje během hlasových hovorů srozumitelnost řeči v prostředí s okolním hlukem. Potlačí hluk a ozvěnu na pozadí, abyste si mohli vychutnat telefonní hovory s vylepšenou kvalitou zvuku i v prostředí, kde je slyšet hluk ze silnice, změť hlasů, zvuk větru a podobně. Technologie odhadne a vytvoří oproti hluku stejnou, ale opačnou zvukovou vlnu, která nechtěný hluk zredukuje na základě postupu odečítání.

 • Předem sklopené náušníky padnou každému uchu a zajistí vynikající zvukové utěsnění

  Předem sklopené náušníky dokonale padnou k přirozenému úhlu ucha a zajistí vynikající zvukové utěsnění, abyste se mohli do své hudby doopravdy ponořit.

Zobrazit všechny specifikace
 • * Dostupnost funkcí se může lišit na základě kompatibility mobilních telefonů.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat