Sluchátka Bluetooth Stereo

  Sluchátka Bluetooth Stereo

  Vysoký výkon a bezdrátový zvuk

  Užívejte si celé hodiny bezdrátové hudby nebo volání s mimořádně pohodlnými sluchátky Philips SHB7000. Nabízejí možnost připojení pomocí funkce Bluetooth, vynikající 40mm neodymové reproduktory a měkké polstrování přes uši: tak vypadá ta nejpohodlnější volnost pohybu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka Bluetooth Stereo

Přes uši, Černá SHB7000/00 Najít podobné výrobky

Vysoký výkon a bezdrátový zvuk

s vynikající izolací hluku

 • 40mm neodymové reproduktory pro vynikající výšky a hluboké basy

  40mm neodymové reproduktory pro vynikající výšky a hluboké basy

  Rádi byste si užili bohatší, prokreslenější zvuk ze svých sluchátek? Naše mimořádně kompaktní a přitom ohromně pevné 40mm neodymové reproduktory vytvářejí neuvěřitelně silné magnetické pole. To vede k působivým výsledkům v podobě jemnějších hlasových odstín a bohatší basové odezvy, které dodávají neočekávané rozměry melodiím, o nichž jste se domnívali, že je dokonale znáte.

 • Měkké kožené polstrování přes uši pro dlouhý pohodlný poslech

  Měkké kožené polstrování přes uši pro dlouhý pohodlný poslech

  Sluchátka Philips se dodávají s měkkým koženým polstrováním přes uši, které obejme obrysy uší tak jemně a bezpečně, že je brzy přestanete vnímat! Nejen že si vychutnáte naprosto pohodlné nošení nezávisle na tvaru hlavy, ale oceníte také neuvěřitelně účinné těsnění. Mnohem více vtahující způsob, jak se úplně ponořit do mnoha hodin hudby, naprosto bez rušení.

 • Pohodlné bezdrátové ovládání hudby a hovorů pomocí technologie Bluetooth

  Pohodlné bezdrátové ovládání hudby a hovorů pomocí technologie Bluetooth

  Pokud jde o nikdy nekončící poslech hudby a bezstarostné přepínání mezi hudbou a hovory, nic nepřekoná Bluetooth! Spárujte sluchátka Philips s chytrým telefonem nebo tabletem s technologií Bluetooth a užívejte si své oblíbené hity. Klepnutím na ovládání náušníků rychle snížíte hlasitost nebo pozastavíte přehrávání a přitom můžete zvládnout příchozí a odchozí hovory.

 • Polstrování přes uši s odstíněním hluku se postará, aby hudba zněla jen u vás

  Polstrování přes uši s odstíněním hluku se postará, aby hudba zněla jen u vás
 • Verze s funkcí Bluetooth nebo s kabelem – vychutnejte si hudbu právě tak, jak ji máte rádi!

  Naše nová sluchátka Bluetooth vám nabídnou nejen možnost vybrat si bezdrátovou funkci Bluetooth, ale také přehrávání přes 3,5mm konektor – opravdu máte k dispozici to nejlepší z obou světů! Jednoduše spárujte sluchátka s jakýmkoli zařízením podporujícím technologii Bluetooth a užívejte si potěšení z bezdrátového poslechu v té nejlepší, křišťálově čisté podobě. Nebo můžete připojit kabel k 3,5mm konektoru a vychutnat si stejně hluboce potěšující a nesmírně působivý zážitek z poslechu. Volba je na vás!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat