Sada příslušenství pro notebook

  Bluetooth

  Sada příslušenství pro notebook

  Bezdrátová hudba a telefonování po Internetu

  Vychutnejte si hudbu, video a hovory VoIP z počítače v digitální stereo kvalitě reprodukované bezdrátovými 32mm neodymiovými reproduktory. Nastavitelný oblouk na krk OptiFit zajišťuje opravdu pohodlné nošení. Rozšiřte svůj počítač pomocí dodávaného adaptéru USB Bluetooth.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová hudba a telefonování po Internetu

Pro hudbu z počítače a VoIP

 • Včetně hlasového a hudebního adaptéru USB Bluetooth

  Dodávaný adaptér USB Bluetooth přidává bezdrátovou technologii Bluetooth do vašeho počítače nebo notebooku. Můžete tak poslouchat hudbu z počítače nebo vést bezdrátové hovory VoIP. Adaptér se dodává s předem nainstalovaným veškerým potřebným softwarem, proto není třeba do počítače žádný software instalovat.

 • Vylepšená hudba FullSound

  Co se myslí hudbou bez potřebné jiskry? Při nahrávání a kompresi digitální hudby se z živé hudby ztrácejí detaily a dynamika. FullSound je inteligentní algoritmus, který je spuštěný ve výkonném čipu zabudovaném ve sluchátkách. Zlepšuje kvalitu hudby a bez zkreslení obnovuje její původní dynamiku, stereofonní efekty, basy a výšky, které odhalují dříve skryté detaily. Při dodání je algoritmus FullSound předem spuštěn a lze jej vypnout nebo zapnout.

 • Technologie EverClear pro čisté hovory

  Telefonní hovory často probíhají v hlučných prostředích, což vede k ne zcela srozumitelným rozhovorům. V tomto přístroji technologie EverClear digitálně filtruje šum, takže se přijímá i odesílá křišťálově čistý hlasový signál zajišťující zcela srozumitelné hovory. Také rozpozná, zda se právě nacházíte v hlučnějším prostředí, a příslušným způsobem upraví hlasitost.

 • Bluetooth® Stereo (kompatibilní s profilem A2DP)

  Toto zařízení společnosti Philips plně podporuje Bluetooth Stereo (A2DP). Kompatibilita s profilem A2DP (Profil vylepšené distribuce zvuku) umožňuje pro tato sluchátka příjem stereofonní hudby z jakéhokoli zařízení kompatibilního s profilem A2DP. Proto můžete tato sluchátka použít s jakýmkoli kompatibilním telefonem, počítačem, adaptérem Bluetooth, přehrávačem MP3 a jinými zařízeními, které podporují profil A2DP.

 • Kompatibil. s profily Bluetooth HSP/HFP - Univerzálně

  Bluetooth je technologie nahrazující kabely. Bluetooth je globální standard, umožňující vzájemnou spolupráci zařízení Bluetooth od různých výrobců pomocí sdílených profilů Bluetooth.HSP (Profil pro handset) a HFP (Profil pro handsfree) jsou profily požadované pro typické operace prováděné s náhlavními soupravami Bluetooth. Pokud váš mobilní telefon podporuje HSP nebo HFP (které podporuje v podstatě jakýkoli telefon vybavený Bluetooth), tato náhlavní souprava s ním bude pracovat.Slovní známka a loga Bluetooth jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli užití těchto známek ze strany Koninklijke Philips Electronics N.V. je na základě licence.

 • Oblouk na krk OptiFit

  Díky oblouku na krk OptiFit můžete sluchátka snadno upravit, aby se vám pohodlně nosila. Oblouk je vybaven pružným kloubem a měkkým nastavitelným držákem na ucho. Nastaví reproduktory do optimálního úhlu k vašemu uchu pro maximální zvukový výkon.

 • SwitchStream - nezmeškáte ani jediný takt ani jediný hovor

  Díky funkci SwitchStream uslyšíte vyzváněcí tón v bezdrátových sluchátkách Philips, když budete mít hovor na telefonu vybaveném technologií Bluetooth. Ve sluchátkách můžete přijmout hovor a po jeho ukončení se vrátit k poslechu hudby. Nezmeškáte ani jediný takt hudby, ani jediný hovor.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat