Sluchátko Bluetooth

  Bluetooth

  Sluchátko Bluetooth

  Telefonujte stylově - Bluetooth a Handsfree

  Uvolněte si ruce a uši během telefonování! Užijte si diskrétní a pohodlnou komunikaci Bluetooth. S nastavitelným a odnímatelným obloukem na krk máte možnost výběru mezi nošením pomocí spony či okolo krku.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Telefonujte stylově - Bluetooth a Handsfree

Popruh na krk nebo spona

 • 3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  Díky výběru 3 vyměnitelných náušníků v malé až velké velikosti jistě najdete pár, který je vhodný přesně pro vaše uši.

 • Bezdrátová správa hovorů

  Telefonujte bez použití mobilního telefonu. Správa zahrnuje příjem hovoru, zamítnutí, hlasové a opakované vytáčení. Hlasové a opakované vytáčení musí být podporováno vaším mobilním telefonem.

 • Kompatibil. s profily Bluetooth HSP/HFP - Univerzálně

  Bluetooth je technologie nahrazující kabely. Bluetooth je globální standard, umožňující vzájemnou spolupráci zařízení Bluetooth od různých výrobců pomocí sdílených profilů Bluetooth.HSP (Profil pro handset) a HFP (Profil pro handsfree) jsou profily požadované pro typické operace prováděné s náhlavními soupravami Bluetooth. Pokud váš mobilní telefon podporuje HSP nebo HFP (které podporuje v podstatě jakýkoli telefon vybavený Bluetooth), tato náhlavní souprava s ním bude pracovat.Slovní známka a loga Bluetooth jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli užití těchto známek ze strany Koninklijke Philips Electronics N.V. je na základě licence.

 • Flexibilní možnost nošení: Řemínek na krk a spona

  Máte možnost vybrat si mezi nošením výrobku okolo krku nebo připevněný na oblečení pomocí spony. Oba způsoby byly navrženy s ohledem na diskrétnost, styl a pohodlí. Přizpůsobte styl nošení vašim požadavkům a situaci, ve které produkt používáte.

 • Bluetooth umožňuje bezdrátové handsfree hovory

  Používání mobilního telefonu bez sluchátek může být nepohodlné a nebezpečné. Na mnoha místech není během řízení povoleno. Kabelové soupravy handsfree s sebou nesou problémy s kabelem. Sluchátko Bluetooth nahrazuje kabel bezdrátovým spojením Bluetooth s krátkým dosahem, takže máte volné ruce a volnost pohybu není omezena kabelem.Vzhledem k tomu, že vysílaná energie v blízkosti vaší hlavy je mnohem nižší než u mobilního telefonu, Bluetooth rovněž snižuje potenciální rizika spojená se zářením vycházejícím z mobilního telefonu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat