Počítačová technika, tablety a telefony

Periferní zařízení pro hraní PC her

  Periferní zařízení pro hraní PC her

  Sleduj a poslouchej hru

  Objevte nový způsob prožívání celého spektra počítačových her. Při použití periferních zařízení Philips amBX pro hraní PC her překračuje hra hranice obrazovky. Světlo a zvuk jsou synchronizovány s hrou a doslova ji přenášejí do místnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

amBX Periferní zařízení pro hraní PC her

Sada ProGamer SGC5102BD/58 Najít podobné výrobky

Sleduj a poslouchej hru

s periferními zařízeními Philips amBX pro hraní PC her

 • Několik zdrojů RGB LED poskytuje více než 16 miliónů barev

  Synchronizovaný světelný systém používající 16 miliónů barev zintenzivňuje zážitek ze hry a zaplavuje zobrazený prostor hráčů koordinovaným osvětlením. Obrazovka již není překážkou mezi hráči a akcí.

 • Vícesměrový zvuk s hudebním výkonem 160 W

  Vícesměrový zvuk pro dodatečnou reálnost dodávaný výkonným zvukovým systémem 2.1 s hlubokými, bohatými basy a jasnými výškami.

 • Světelné efekty u stávajících her

  Světelné efekty amBX u většiny počítačových her

 • Světelná show s digitální hudbou

  Zařízení amBX lze využít i mimo hry. Pokud je čas na večírek či odpočinek, systém reaguje na hudbu a zaplaví místnost ohromující, koordinovanou světelnou show. Spotřebitelé mohou také změnit náladu kterékoli místnosti pomocí jedné barvy či řady světelných efektů. Můžete také nastavit vlastní světelné sekvence pomocí ovládacích prvků rychlosti, barvy a intenzity ve snadno ovladatelném, interaktivním softwaru.

 • Náladové osvětlení

  Osmělte se a vytvořte vlastní osvětlení pomocí palety více než 16 miliónů barev. Vytvořte jedinečné návrhy osvětlení, které budou odpovídat vaší náladě či zábavě. Kombinujte výběr osvětlení a hudby a dopřejte si vlastní světelnou show v soukromí domova.

 • Zvukový systém 2.1

  Zvukový systém 2.1 s nastavením úrovně zvýraznění basů

 • Rozhraní USB plug and play

  Snadno ovladatelný správce konfigurace umožňuje bezproblémové nastavení. Stačí označit, kam jste produkty v místnosti umístili, a správce konfigurace nastaví pro každý produkt optimální úroveň.

 • Předvolby a pokročilé ovládací prvky

  Světlo, zvuk, větráky amBX a zařízení rumbler jsou ovládány ovladačem na obrazovce s jednoduchým použitím. Nabízí také řadu předem nastavených možností. Dobrodružnější uživatelé mohou nastavení přizpůsobit a vytvořit individuální systém. Vylaďte zvuk a světlo podle svých konkrétních potřeb a vytvořte si optimální zážitek pro jakoukoli místnost.

 • Zahrnuje hry

  Herní tituly podporující zařízení amBX připravené k hraní.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat