Power2Charge

  Power2Charge

  Jediná nabíječka, kterou potřebujete

  Pomocí tohoto adaptéru USB můžete zařízení nabíjet, aniž byste pro každé z nich potřebovali zvláštní nabíječky a kabely. Vytvořte si doma nebo na cestách univerzální nabíjecí konektor a budete mít jistotu, že vám nikdy a nikde baterie přenosných zařízení nedojde. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Power2Charge

Univerzální USB nabíječka SCM7880/12 Najít podobné výrobky

Jediná nabíječka, kterou potřebujete

Nabíjejte přenosná zařízení kdekoliv!

 • Navíjecí kabel pro úhledné uskladnění

  Navíjecí kabel pro úhledné uskladnění

  Pokud napájecí zařízení nepoužíváte, lze kabel automaticky zasunout dovnitř, což vám ušetří nepříjemnosti s kabely.

 • Nabízí až 15 hodin přenosného napájení

  Toto řešení napájení vám umožní snadno se vyhnout situaci, kdy vám v přenosném zařízení dojde baterie. Při plně nabité baterii vám toto napájecí řešení zajistí až 15 hodin provozu bez nutnosti použití zásuvky.

 • Včetně koncovek konektorů pro většinu značek

  Díky vyměnitelným koncovkám konektorů, které jsou součástí balení, je toto zařízení plně kompatibilní s většinou přenosných zařízení nejrůznějších značek. Stačí si zvolit koncovku konektoru odpovídající vašemu přenosnému zařízení.

 • Sklopný konektor pro optimální přenosnost

  Konektor je navržen tak, aby ho bylo možné v případě, že se nebude používat, sklopit, a tím zvýšit přenosnost na cestách.

 • Indikátor LED pro stav nabíjení

  O stavu nabíjení zařízení jste informováni prostřednictvím blikajícího loga Philips. Jakmile začne logo Philips blikat, poznáte, že je vaše zařízení plně nabito, můžete ho proto odpojit ze zásuvky. Tím zabránit zbytečné spotřebě energie.

 • Indikátory LED označují zbývající kapacitu baterie

  Při stisknutí testovacího tlačítka indikátor kapacity baterie LED zobrazí, kolik kapacity baterie zbývá a kdy je čas baterii dobít.

 • Součástí je praktická cestovní taška pro uložení a přepravu

  Cestovní taška, která je součástí dodávky k tomuto zařízení, je nejen praktická, ale také užitečná a poskytuje vyšší ochranu.

 • Držák pro vyměnitelné koncovky konektoru

  Všechny vyměnitelné koncovky konektoru, které pro své přenosné zařízení potřebujete, můžete uschovat do držáku, kde jsou chráněny před ztrátou nebo poškozením.

 • Ochranný kryt USB

  Pokud zařízení nebudete používat, můžete konektor USB chránit před poškozením, znečištěním a prachem pomocí gumové krytky, která se do výstupního konektoru USB zatlačí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat