Avent

Philips Avent

Chytrá dětská chůvička

  Philips Avent

  Chytrá dětská chůvička

  Spojuje vás s vaším dítětem, ať jste kdekoli

  Chytrá dětská chůvička vám umožňuje dávat pozor na vaše děťátko, ať už jste kdekoli. Aplikace automaticky přepíná mezi sítěmi a optimalizuje kvalitu zvuku a videa, abyste měli co nejlepší spojení s vaším dítětem. Zobrazit všechny výhody

 • Spojuje vás s vaším dítětem, ať jste kdekoli

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Spojuje vás s vaším dítětem, ať jste kdekoli

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Spojuje vás s vaším dítětem, ať jste kdekoli

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Avent Chytrá dětská chůvička

S technologií SafeConnect, Pro chytré telefony a tablety, Kompatibilní se systémy iOS a Android, Vyzkoušejte aplikaci zdarma SCD860/52 Najít podobné výrobky

Spojuje vás s vaším dítětem, ať jste kdekoli

S technologií SafeConnect

 • Funguje ve všech sítích a poskytuje optimální připojení

  Funguje ve všech sítích a poskytuje optimální připojení

  Aplikace chytrá dětská chůvička Philips Avent využívá technologii SafeConnect a funguje napříč sítěmi (3G/4G/Wi-Fi). Aplikace automaticky nastaví příslušnou šířku pásma, aby zajistila optimální spojení s vaším dítětem. Pokud se kvalita vašeho připojení sníží, aplikace tomu automaticky přizpůsobí kvalitu zvuku a obrazu, takže budete moci nadále dávat pozor na svoje děťátko. Jestliže dojde k přerušení internetového připojení, dětská chůvička se bude nepřetržitě pokoušet připojit a upozorní vás, pokud se připojení nebude dařit obnovit.

 • Podporuje připojení více sledujících, takže můžete pozvat i své blízké

  Podporuje připojení více sledujících, takže můžete pozvat i své blízké

  Připojení je kompletně zabezpečené a soukromé. Máte možnost pozvat ke sledování i své blízké, ať už se nacházíte kdekoli. Umožňuje vytvořit až 10 účtů s nastavením soukromí, takže můžete určit, jestli a kdy se mohou připojit další sledující. Aplikace podporuje až 10 kamer a až 3 sledující současně přes jednu kameru.

 • Výkon sledování závisí na připojení Wi-Fi

  Výkon sledování závisí na připojení Wi-Fi

  Dětská chůvička i aplikace musí být připojené k internetu. Dětská chůvička se připojuje k internetu přes Wi-Fi, takže její funkčnost přímo závisí na výkonu vašeho připojení Wi-Fi. Je proto třeba, aby byla chytrá dětská chůvička Philips Avent umístěná poblíž Wi-Fi routeru, případně je možné k posílení signálu použít Wi-Fi opakovač nebo síťový adaptér s integrovanou funkcí Wi-Fi umístěný poblíž elektronické chůvičky. Vaše chytré zařízení je možné připojit k internetu pomocí sítí 3G, 4G nebo Wi-Fi, takže budete mít své děťátko na očích vždy a všude.

 • Upravte si nastavení sledování podle svého

  Upravte si nastavení sledování podle svého

  Veškerá nastavení a upozornění chytré dětské chůvičky a aplikace lze plně přizpůsobit, takže si můžete zvolit příjem informací přesně tak často a v takové podobě, jakou si představujete. Navíc je možné nastavit funkce výrobku na libovolný čas a libovolným způsobem, ať už jde o barvu nočního světla nebo konkrétní ukolébavku.

 • Rozlišení v kvalitě až 720p HD pro denní a noční sledování

  Rozlišení v kvalitě až 720p HD pro denní a noční sledování

  Mějte své dítě na očích (a uších) ve dne v noci. Kamera nabízí vynikající kvalitu zvuku a obrazu s rozlišením až 720p HD pro denní i noční sledování. Ve dne v barevném a v noci v infračerveném černobílém zobrazení.

 • Režim na pozadí se sníženou spotřebou energie

  Režim na pozadí se sníženou spotřebou energie

  Aplikaci je možno používat buď aktivně, nebo v režimu na pozadí, pokud zrovna používáte telefon či tablet k jiným věcem. V režimu na pozadí bude mít aplikace nižší spotřebu energie, ale upozorní vás, když začne dítě plakat. Díky tomu se dozvíte, že vaše dítě pláče, i když aktivně používáte jinou aplikaci.

 • Výběr ukolébavek pro klidný a spokojený spánek

  Výběr ukolébavek pro klidný a spokojený spánek

  Dítě můžete uspat jednou z 10 ukolébavek. Přehrávejte ukolébavky z kamery přímo v dětském pokoji nebo ji ovládejte dálkově pomocí aplikace. Je možné nastavit časovač a určit, kdy bude hrát která píseň.

 • Barevné noční světlo ukonejší vaše dítě ke spánku

  Barevné noční světlo ukonejší vaše dítě ke spánku

  Pomocí barevného nočního světla můžete vytvořit příjemné a uklidňující prostředí, které dítě pohodlně uspí. Zapněte noční světlo na kameře přímo v dětském pokoji nebo ji ovládejte dálkově pomocí aplikace. Je možné nastavit barvu světla a určit, kdy bude svítit.

 • Uklidňující funkce zpětného hovoru

  Uklidňující funkce zpětného hovoru

  Zklidněte a utište dítě svým hlasem prostřednictvím aplikace, ať jste kdekoli.

 • Sledování a nahrávání vlhkosti a teploty v místnosti

  Sledování a nahrávání vlhkosti a teploty v místnosti

  Chytrá dětská chůvička Philips Avent je vybavena vestavěným snímačem, který sleduje a nahrává vlhkost, teplotu a zvuk v pokoji vašeho dítěte. Navíc můžete přizpůsobit prahové hodnoty těchto údajů, což vám umožní vytvořit a udržovat to nejlepší prostředí pro zdravý spánek. Toto je jen jeden ze způsobů, kterým vám chytrá dětská chůvička uGrow poskytuje více údajů a náhledů do zdravého vývoje vašeho dítěte.

 • Rychlý snímek pro zachycení výjimečných okamžiků života dítěte

  Rychlý snímek pro zachycení výjimečných okamžiků života dítěte

  Nenechte si nic ujít, ani když vaše děťátko spí. Funkce Snímek vám nabízí možnost zachytit všechny tyto mimořádné okamžiky.

 • Nastavení a stažení aplikace provedete snadno pomocí QR kódu

  Chytrá dětská chůvička Philips Avent se nastavuje neuvěřitelně snadno. Jednoduše stáhněte aplikaci a pomocí kódu QR v aplikaci připojte kameru k místní síti Wi-Fi. Aplikace obsahuje příručku pro první použití, ve které se můžete seznámit s tlačítky a funkcemi aplikace.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat