Náhradní hlavice Fresh Eyes

  Náhradní hlavice Fresh Eyes

  Zažene únavu očí

  Hlava pro okolí očí poskytne ráno unaveným očím vítané osvěžení. Vysoce kvalitní chladivý materiál a přizpůsobený program DualMotion zajistí jemnou, pohodlnou masáž. Vychutnejte si 30 sekund svěžesti a budete připraveni vykročit do nového dne! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Náhradní hlavice Fresh Eyes

Okolí očí, Inteligentní hlava SC6040/00 Najít podobné výrobky

Zažene únavu očí

Vítané osvěžení pro unavené oči

 • Program jemné masáže se 120 nanovibracemi za sekundu

  Program jemné masáže se 120 nanovibracemi za sekundu

  Nastavitelný program DualMotion pro okolí očí poskytuje 120 nanovibrací za sekundu a zajišťuje jemnou, příjemnou a osvěžující masáž okolí očí. Program je speciálně navržen tak, aby na tenkou a jemnou pokožku okolí očí působil zvláště jemně. Program pro okolí očí je krátký, jen 30 sekund, takže jej můžete rychle využít při každodenní ranní péči!

 • Vítané osvěžení pro unavené oči po ránu

  Hlava pro okolí očí je vyrobena ze speciálního chladivého materiálu s kvalitním keramickým povrchem. Přináší okamžité výsledky, protože pleť pod očima zchladí během několika sekund a dopřeje unaveným očím vítané osvěžení.

 • Jemný na pokožku a jemnou pleť v oblasti očí

  Díky hladkému materiálu a jemnému programu DualMotion přináší hlava pro okolí očí zážitek z jemné masáže, která bere ohled na tenkou a jemnou pokožku v oblasti kolem očí.

 • Lze používat s krémy, séry a pleťovými mléky i bez nich

  Snadná integrace do každodenní péče o pleť. Hlavu lze používat s běžnými výrobky péče o pleť, jako jsou krémy, séra, oleje a esence. Pokud chcete, můžete ji používat i bez přípravků.

 • Hlava se snadno čistí teplou vodou a mýdlem

  Hlava se snadno čistí. Jednoduše ji očistíte ve dřezu teplou vodou a mýdlem.

 • 30sekundový program, 2 nastavení intenzity, obousměrné otáčení

  Přizpůsobený program DualMotion pro okolí očí trvá jen 30 sekund, takže jej lze využít pro rychlé ranní osvěžení. Můžete si vybrat ze dvou nastavení intenzity. Nastavení 1 představuje masážní program s lehkou intenzitou, pouze s vibracemi, a nastavení 2 je program s intenzitou o něco vyšší, s otáčením a vibracemi. Program pro osvěžení očí využívá oboustranné otáčení, aby mohl sledovat tok lymfy v pokožce.

 • Zaoblený tvar a speciální povrch zajistí hladký pohyb

  Hlava pro okolí očí má zaoblený tvar vytvořený pro jemnou masáž okolo očí. Speciální povrchová vrstva napomáhá hladkému pohybu po pokožce a respektuje její citlivost. Výrobek testovalo více než 300 evropských a asijských žen.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat