VisaPure

Náhradní hlavice pro normální pleť

  VisaPure

  Náhradní hlavice pro normální pleť

  Kartáčková hlavice pro normální pokožku

  Hlava kartáčku Normal je ideální pro normální, mastný a kombinovaný typ pokožky. Kartáček je tvořen ze 17 000 měkkých štětinek s jedinečnou technologií štětinek pro odstranění 10krát většího množství nečistot a odumřelých buněk pokožky než vaše ruce, přičemž je stejně šetrný. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradní hlavice pro normální pleť

Pro normální a mastnou pokožku, Pro každodenní použití, Výměna každé 3 měsíce, Snadná výměna SC5990/10 Najít podobné výrobky

Kompatibilní výrobky

Kartáčková hlavice pro normální pokožku

Pro čistou a jemnou pokožku

 • Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Při čištění přístrojem VisaPure odstraníte více zbytků make-upu i oslabených a odumřelých buněk pokožky. Díky efektu hloubkového čištění se vaše oblíbené přípravky péče o pleť, jako jsou krémy, séra a esence, do pokožky lépe vstřebají.

 • Kartáč pro normální, smíšený a mastný typ pokožky

  10× efektivnější než ruční čištění. Odstraní více zbytků make-upu, odumřelých buněk pokožky a nečistot, které mohou ucpat póry a způsobit výskyt černých teček. Zvyšuje absorpci pleťových přípravků, jako jsou krémy a séra.

 • Unikátní uspořádání štětinek kartáčku pro čištění obličeje

  Všechny kartáčky VisaPure nabízí unikátní technologii štětinek 5v1. Každá štětinka je dvakrát leštěná a její hedvábně měkký koneček zajišťuje hladké klouzání. Štětinky VisaPure jsou obzvlášť dlouhé pro naprosté pohodlí pokožky. Štětinky VisaPure jsou až 3× menší než vaše póry a díky hustému kartáčku se dostanete během jednoho ošetření k většímu množství pórů, čímž při čištění dosáhnete luxusního pocitu jemnosti. Materiál, ze kterého jsou štětinky vyrobeny, je zvlášť vybraný k tomu, aby byl voděodolný.

 • Nasazovací hlavice kartáčku. Snadno se nasazuje a sundává.

  Hlavici kartáčku jednoduše nasaďte nebo sundejte. Snadné nasazení a kompatibilita hlavic kartáčku se všemi modely Visapure.

 • Výměna každé 3 měsíce

  Nejlepších výsledků dosáhnete výměnou hlavy kartáčku každé 3 měsíce. Výměna kartáčku je snadná, stačí jej ze zařízení jednoduše vytáhnout.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat