VisaPure Advanced

Péče o obličej v domácím prostředí

  • KA
  • KA

  VisaPure Advanced

  Péče o obličej v domácím prostředí

  Zářivá, jemná a zdravá pokožka

  VisaPure Advanced je přístroj na péči o obličej pro domácí použití, který obohatí vaši péči o profesionální prvky. Vaše pokožka bude zářivá, obnovená a oživená. Vychutnejte si čistou, hebkou a oživenou pokožku se zdravou září. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Advanced Péče o obličej v domácím prostředí

Technologie DualMotion na míru, Čištění, masáž, okolí očí, 3 hlavy, pouzdro, paleta pro ukládání, 2 nastavení intenzity SC5370/10 Najít podobné výrobky

Zářivá, jemná a zdravá pokožka

Moderní čištění a péče o pokožku

 • Přizpůsobená technologie DualMotion s funkcí inteligentního rozpoznání hlavy

  Přizpůsobená technologie DualMotion s funkcí inteligentního rozpoznání hlavy

  Přístroj VisaPure Advanced je vybavený přizpůsobenou technologií DualMotion. Každá hlava dodávaná s přístrojem VisaPure bude mít specifickou úroveň otáčení a vibrací. Rukojeť a nové nástavce jsou vybaveny inovativní značkou NFC, která nabízí pokročilé inteligentní rozpoznání hlavy. To znamená, že rukojeť hned po nasazení rozpozná konkrétní hlavu. Díky tomu můžete využít speciální programy přizpůsobené technologie DualMotion pro různé způsoby ošetření pleti.

 • Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Při čištění přístrojem VisaPure odstraníte více zbytků make-upu i odumřelých buněk pokožky a její ochablost. Díky efektu hloubkového čištění se vaše oblíbené přípravky péče o pleť, jako jsou krémy, séra a esence, do pokožky lépe vstřebají.

 • Lepší průtok krve odhaluje zářivou a oživenou pokožku

  Lepší průtok krve odhaluje zářivou a oživenou pokožku

  Použitím osvěžující masážní hlavy s přizpůsobeným programem DualMotion zvýšíte průtok krve a oživíte svou pokožku. To zvýrazní její přirozenou zářivost a zanechá ji oživenou, se zdravým odstínem.

 • Jako by vám na pokožku 750krát za minutu jemně ťukaly prsty

  Jako by vám na pokožku 750krát za minutu jemně ťukaly prsty

  Díky elegantnímu a funkčnímu provedení hlavy s pěti malými kuličkami máte pocit, jako by vám na pokožku 750krát za minutu jemně ťukaly prsty. Osvěžující masážní program trvá 3 minuty a masáž obličeje si můžete dopřát i několikrát týdně.

 • Vyvinuto ve spolupráci s japonskými odborníky na masáž

  Vyvinuto ve spolupráci s japonskými odborníky na masáž

  Osvěžující masážní hlava byla vytvořena ve spolupráci s odborníky na japonskou masáž obličeje. Speciální program DualMotion je inspirován celosvětově proslulými masážními technikami. Masážní technika zvaná petrisáž je známá tím, že poskytuje hloubkovou masáž stimulující krevní oběh a uvolňuje obličejové svaly. Výsledkem je zářivá a svěží pokožka.

 • Program jemné masáže se 120 nanovibracemi za sekundu

  Program jemné masáže se 120 nanovibracemi za sekundu

  Nastavitelný program DualMotion pro okolí očí poskytuje 120 nanovibrací za sekundu a zajišťuje jemnou, příjemnou a osvěžující masáž okolí očí. Program je speciálně navržen tak, aby na tenkou a jemnou pokožku okolí očí působil zvláště jemně. Program pro okolí očí je krátký, jen 30 sekund, takže jej můžete rychle využít při každodenní ranní péči!

 • Zažene únavu očí po ránu

  Zažene únavu očí po ránu

  Hlava pro okolí očí je vyrobena ze speciálního chladivého materiálu s kvalitním keramickým povrchem, který unaveným očím poskytne ráno vítané osvěžení.

 • Hlavy se snadno čistí teplou vodou a mýdlem

  Hlavy se snadno čistí. Jednoduše je očistíte ve dřezu teplou vodou a mýdlem.

Zobrazit všechny specifikace
 • 10x účinnější než ruční čištění, ale stejně šetrné. V porovnání s ručním odstraněním make-upu.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat