Přídavný přijímač TV Link

  Přídavný přijímač TV Link

  Další přijímač pro zařízení SBC VL1200

  Tento samostatný přijímač představuje ideální doplněk zařízení VL1200, protože umožňuje bezdrátový příjem na dalším místě.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Další přijímač pro zařízení SBC VL1200

 • Sledujte libovolné video na druhém televizoru

  Bezdrátové připojení využívá standard SCART a konektory cinch, které jsou používány téměř u všech zařízení audio / video. Pokud má vaše zařízení jeden z těchto standardních konektorů, spolupracuje s bezdrátovým připojením

 • Spolupracuje s datovým terminálem DVD+RW/ DVD/ VCR / a mnoha dalšími

  Rozšiřte své možnosti při sledování filmů, sportovních přenosů, živých vystoupení a řady televizních kanálů z jakéhokoli místa v domě. Bezdrátový TV Link je vhodný pro přenos audiovizuálního obsahu všech dekodérů služeb PayTV a Pay per View, satelitních přijímačů, datových terminálů, DVD přehrávačů, videorekordérů a videokamer.

 • Kompatibilní s většinou video zařízení a značek

  Bezdrátové připojení využívá standard SCART a konektory cinch, které jsou používány téměř u všech značek audio / video.

 • Zařízení může pracovat v uzavřené skříni

  Pokud ukládáte zařízení audio / video ve skříni, nelze je běžným infračerveným ovladačem ovládat. Bezdrátové dálkové ovládání Philips vám to umožní i za zavřenými dvířky díky rádiovému signálu, jenž zachytí infračervené signály dálkového ovladače a přeloží je do rádiového signálu. Přijímač je pak přeloží zpět do infračerveného signálu.

 • Méně nepořádku, méně zmatků a žádné pokládání kabelů ani vrtání

  S bezdrátovým připojením o frekvenci 2.4 GHz nemusíte pokládat kabely nebo vrtat do zdí.

 • Bezdrátový signál projde zdmi i stropy

  Nemusíte kupovat nebo půjčovat stejné A/V zařízení dvakrát. Bezdrátový systém pracující na radiových frekvencích vám umožňuje sledovat filmy na DVD a oblíbené satelitní či televizní kanály z kteréhokoli místa v domě. Uvnitř má dosah až 30 m a přináší vysoce kvalitní video i stereofonní zvuk, ať už je váš druhý televizor kdekoli.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat