Audio přehrávač s Flash pamětí

  PlaysForSure

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  Jednoduché ovládání

  S elegantním, spolehlivým a nanejvýš intuitivním přehrávačem GoGear SA9200 2 GB* si budete moci snadno vychutnat svůj svět hudby a fotografií ve formátech MP3 a WMA díky ovládání Sensory Touchpad SuperScroll. Funkce PlaysForSure zajišťuje spolupráci přehrávače GoGear s počítačem se systémem Windows XP. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGear Audio přehrávač s Flash pamětí

Jednoduché ovládání

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Sensory Touchpad SuperScroll pro rychlou navigaci mezi skladbami

  Můžete snadno a hladce procházet mezi stovkami skladeb - nebo po jedné - během několika sekund. Posunovací tlačítko snímá pohyby prstu na touchpadu a příslušně upraví rychlost procházení v nabídkách nebo skladbách. Zvětšené písmeno usnadňuje udržení přehledu o pozici v nabídce při procházení skladeb a interpretů, takže budete přesně vědět, kdy zvednout prst z touchpadu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Vyvarujte se nadměrného používání přístroje s hlasitostí vyšší než 85 decibelů, mohlo by dojít k poškození sluchu.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat