Přehrávač MP3

  Přehrávač MP3

  Ještě více sportovní zábavy

  Posilujte stylově a barevně s přehrávačem GoGEAR FitDot. Díky náramku nebo sponě se můžete soustředit jen a pouze na náročné cvičení. Funkce FastCharge zajistí rychlé nabití a displej LED spolu se zvukovými indikátory jednoduchou navigaci. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Přehrávač MP3

FitDot, 2 GB* SA5DOT02OFS/12 Najít podobné výrobky

Ještě více sportovní zábavy

zvolte pro svůj běh tu pravou barvu

 • Vychutnejte si až 6 hodin přehrávání hudby

  Vychutnejte si až 6 hodin přehrávání hudby

  S přehrávačem GoGEAR můžete tančit na nekonečné hity. Má vestavěnou kompaktní dobíjecí baterii s dlouho výdrží. Na jedno nabití si můžete vychutnávat až 6 hodin nepřerušeného přehrávání hudby. Stačí přehrávač připojit přes Direct USB k počítači a můžete jej nabíjet bez kabelů. Je to opravdu tak snadné.

 • Rychlé nabití za 6 minut pro 60 minut přehrávání

  Rychlé nabití za 6 minut pro 60 minut přehrávání

  Někdy si chcete přehrávač GoGEAR vzít na cestu do kanceláře a zpět nebo na krátké proběhnutí – zapomněli jste si ho ovšem večer nabít. Nyní díky funkci Fast Charge zapomeňte na zklamání, již dále nemusíte zažívat nudné ticho na cestách. Společnost Philips pro vás našla chytré a pohodlné řešení. Stačí připojit přehrávač GoGEAR k počítači nebo USB nabíječce na pouhých 6 minut a získáte neuvěřitelných 60 minut přehrávání hudby! Funkce Fast Charge pracuje s mnohem vyššími hladinami proudu, díky čemuž se lithium-iontová baterie rychle nabije a vy si ve chvíli můžete opět pustit svoji oblíbenou hudbu.

 • Malý, barevný a stylový jako módní doplněk

  Přehrávače GoGEAR můžete stavět na odiv a poslouchat s nimi hudbu v nejlepší kvalitě. Tento přehrávač MP3 je malý, oblý a elegantní – jak do značné míry napovídá jeho název. Je vybaven zabudovanou sponou a dodává se v celé řadě úžasných barev. Můžete jej nosit na příručním zavazadle nebo oblečení jako módní doplněk, který je v případě potřeby připraven k použití.

Zobrazit všechny specifikace
 • Kapacita vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kb/s.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat