Přenosný videopřehrávač

  Přenosný videopřehrávač

  Zábava s vynikajícím zvukem

  Přehrávač digitálního audia a videa Philips GoGear SA5245, vybavený patentovanou technologií FullSound společnosti Philips, přináší vynikající kvalitu zvuku. Vychutnejte si hudbu ve formátu MP3, WMA a AAC a sledujte video na 7,1cm (2,8") barevné obrazovce, kamkoli půjdete. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Přenosný videopřehrávač

4 GB, Sluchátka s vysokým rozlišením SA5245/02 Najít podobné výrobky

Zábava s vynikajícím zvukem

díky funkci FullSound a prvotřídním sluchátkům

 • Užijte si hudbu ve formátu MP3, WMA a AAC a z rádia VKV

  Užijte si hudbu ve formátu MP3, WMA a AAC a z rádia VKV

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3, WMA a AAC patří mezi nejpopulárnější kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přenosném zařízení. Stáhněte skladby v těchto formátech z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD do souborů MP3, WMA nebo AAC a jejich přenesením do přehrávače GoGear. A co více, můžete naladit vestavěné rádio VKV s až 20 předvolenými stanicemi pro více hudebních možností.

 • Přehrávejte videa ve formátu WMV zakoupená online nebo z knihovny

  Přehrávejte videa ve formátu WMV zakoupená online nebo z knihovny

  Přehrávač GoGear podporuje široce populární formát WMV a technologii Digital Rights Management (DRM) společnosti Microsoft, která chrání videozáznamy zakoupené nebo zapůjčené online. Přeneste tento obsah pomocí aplikace WMP11 do zařízení GoGear a vychutnejte si videoklipy na cestách.

 • Sluchátka s vysokým rozlišením zaručující přesně reprodukovaný zvuk

  Sluchátka s vysokým rozlišením zaručující přesně reprodukovaný zvuk

  Tato ergonomicky navržená sluchátka s mimořádnou izolací vůči okolnímu hluku byla navržena podle tvaru lidského ucha tak, že směrují zvukové vlny z reproduktoru dokonale a s nejvyšším rozlišením na ušní bubínek.

 • Ovládejte přehrávání během procházení knihovny

  Ovládejte přehrávání během procházení knihovny

  Chcete ovládat hudbu v MP3 přehrávači a zároveň procházet knihovnou médií? Přehrávač GoGear umožňuje návrat do knihovny médií a procházení hudby, videa a sbírky fotografií dokonce i v režimu přehrávání skladeb. Kdykoli chcete pozastavit, přehrát nebo přeskočit skladbu, stačí na přehrávači stisknout tlačítko „Option“ a v horní části obrazovky se zobrazí malá nabídka přehrávání. Můžete tak snadno provádět další akce bez toho, abyste se ztratili v přecházení z ovládání přehrávání na jiné složky knihovny médií.

 • SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné a rychlé ovládání při procházení rozsáhlých sbírek. Můžete postupně procházet seznam skladeb nebo videa, nebo okamžitě přejít na požadovaný titul přidržením tlačítka SuperScroll™.

 • 7,1cm (2,8") barevný displej LCD QVGA pro dokonalé potěšení z videa

  7,1cm (2,8") barevný displej LCD QVGA pro dokonalé potěšení z videa

  Elegantní 7,1cm (2,8") přehrávač GoGear nabízí rozlišení QVGA, které zajišťuje dokonalou kvalitu videa a jasné a živé obrázky. Dále můžete snadno procházet nabídku ovládání nebo procházet soubory médií a zároveň si vychutnávat hudbu a video na cestách.

 • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní přehrávače GoGear využívá pokročilou technologii navigace. Nejenže pomáhá zajišťovat rychlou a bezproblémovou navigaci, ale také příjemný multimediální zážitek, který lze zvládnout během chvilky. Inteligentní funkce jako Obal alba – která zobrazí obal alba zabudovaný v hudebních souborech – zajišťují bohatší zážitek jako za starých dobrých časů, kdy jste si při poslechu hudby prohlíželi obal CD nebo LP.

 • Nabíjení přímo z počítače přes rozhraní USB

  Nabíjení přímo z počítače přes rozhraní USB

  Nabíjejte přehrávač GoGear snadno a rychle z počítače prostřednictvím USB. Připojte přehrávač k počítači pomocí dodaného kabelu a postupujte podle výzev a počítač během několika sekund poskytne energii k nabíjení. Vychutnejte si pohodlí života bez samostatné nabíječky.

 • Funkce Seznam stop na cesty a odstranění

  Funkce Seznam stop na cesty a odstranění

  Funkce Seznam stop na cesty umožňuje kdykoli snadno vytvářet seznamy stop v přehrávači GoGear, i pokud jste v pohybu. Funkce odstranění zase jednoduše odebere libovolné médium, které v přehrávači již nechcete mít. Při vytváření seznamů stop a odstraňování souborů nejste závislí na svém domácím počítači. Nyní můžete pohodlně spravovat svou hudební knihovnu přímo v přehrávači GoGear – kdykoli a kdekoli.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Až 25 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa*

  Až 25 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa*

  Zapomeňte na nepříjemnou nutnost neustálého nabíjení akumulátoru přehrávače GoGear. Tento přehrávač s dlouhou výdrží umožňuje až 25hodinové nepřetržité přehrávání hudby nebo až 5hodinové přehrávání videa – to vše na jedno nabití. Nyní se můžete posadit a celý den poslouchat hudbu nebo sledovat video po dobu odpovídající dvěma celým filmům, a to všude, kam půjdete.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • Podporuje stahování a služby předplatného kompatibilní s WMA DRM10
 • Od společnosti Philips
 • Služba BBC iPlayer je k dispozici pouze ve Velké Británii

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat