Přenosný videopřehrávač

  Přenosný videopřehrávač

  Vaše hudba a video na cestách

  Připravte se na dokonalou zábavu s přehrávačem digitálního audia a videa Philips SA5145. Jeho jasný, velký displej a intuitivní uživatelské rozhraní vás snadno vtáhnou do světa hudby, videa a fotografií. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Přenosný videopřehrávač

Vaše hudba a video na cestách

 • Užijte si hudbu ve formátu MP3 nebo WMA s tunerem VKV

  Užijte si hudbu ve formátu MP3 nebo WMA s tunerem VKV

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přenosném zařízení. Jednoduše si stáhněte skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD do souborů ve formátu MP3 nebo WMA a přeneste je do svého zařízení. A co více, můžete naladit vestavěné rádio VKV s až 20 předvolenými stanicemi pro více hudebních možností.

 • Užijte si až 20 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny přehrávání videa

  Užijte si až 20 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny přehrávání videa

  Philips vám nabízí neomezenou zábavu. MP4 video přehrávač GoGEAR je vybaven kompaktní vestavěnou dobíjecí baterií pro dlouhodobé napájení. Užívejte si až 20 hodin přehrávání hudby nebo až 4 hodiny přehrávání videa na jedno dobití. Stačí připojit napájecí kabel a můžete přehrávač dobít – je to tak snadné.

 • Nabíjení přímo z počítače přes rozhraní USB

  Nabíjení přímo z počítače přes rozhraní USB

  Nabíjejte přehrávač GoGear snadno a rychle z počítače prostřednictvím USB. Připojte přehrávač k počítači pomocí dodaného kabelu a postupujte podle výzev a počítač během několika sekund poskytne energii k nabíjení. Vychutnejte si pohodlí života bez samostatné nabíječky.

 • Ovládejte přehrávání během procházení knihovny

  Ovládejte přehrávání během procházení knihovny

  Chcete ovládat hudbu v MP3 přehrávači a zároveň procházet knihovnou médií? Přehrávač GoGear umožňuje návrat do knihovny médií a procházení hudby, videa a sbírky fotografií dokonce i v režimu přehrávání skladeb. Kdykoli chcete pozastavit, přehrát nebo přeskočit skladbu, stačí na přehrávači stisknout tlačítko „Option“ a v horní části obrazovky se zobrazí malá nabídka přehrávání. Můžete tak snadno provádět další akce bez toho, abyste se ztratili v přecházení z ovládání přehrávání na jiné složky knihovny médií.

 • Funkce Seznam stop na cesty a odstranění

  Funkce Seznam stop na cesty a odstranění

  Funkce Seznam stop na cesty umožňuje kdykoli snadno vytvářet seznamy stop v přehrávači GoGear, i pokud jste v pohybu. Funkce odstranění zase jednoduše odebere libovolné médium, které v přehrávači již nechcete mít. Při vytváření seznamů stop a odstraňování souborů nejste závislí na svém domácím počítači. Nyní můžete pohodlně spravovat svou hudební knihovnu přímo v přehrávači GoGear – kdykoli a kdekoli.

 • SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné a rychlé ovládání při procházení rozsáhlých sbírek. Můžete postupně procházet seznam skladeb nebo videa, nebo okamžitě přejít na požadovaný titul přidržením tlačítka SuperScroll™.

 • Přehrávejte videa ve formátu WMV zakoupená online nebo z knihovny

  Přehrávejte videa ve formátu WMV zakoupená online nebo z knihovny

  Přehrávač GoGear podporuje široce populární formát WMV a technologii Digital Rights Management (DRM) společnosti Microsoft, která chrání videozáznamy zakoupené nebo zapůjčené online. Přeneste tento obsah pomocí aplikace WMP11 do zařízení GoGear a vychutnejte si videoklipy na cestách.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat