Multimediální MP3 přehrávač

  Multimediální MP3 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  4,3" multimediální MP3 přehrávač GoGEAR Tap vám vkládá do rukou možnost přehrávání videí ve výborné kvalitě. Vychutnejte si videa v populárních formátech, např. RMVB, MPEG4 a AVI, vše v kvalitě HD. Váš zážitek pak ještě zesílí dotyková obrazovka s úhlopříčkou 4,3", vestavěný reproduktor a vyklápěcí stojánek Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Multimediální MP3 přehrávač

Tap 4.3 SA4TP408KF/12 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

s funkcí FullSound a přehráváním videa HD

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Prostorový zvuk filmů vás vtáhne do středu dění

  Prostorový zvuk filmů vás vtáhne do středu dění

  Prostorový zvuk filmů představuje pokročilou technologii zvuku, která přímo analyzuje jednotlivé zdroje zvuku filmu nebo zvukové stopy videa a znovu vytváří přirozené zvukové jeviště se zvukovými prvky, které jsou jednotlivě a přesně umístěny. Zpracované zvukové prvky jsou poté přímo směrovány do každého ucha prostřednictvím sluchátek do uší. Prostorový zvuk filmů vytváří přirozený akustický prostor založený na aktuálním obsahu zvukové stopy. Výsledkem je, že posluchač je vtáhnut do středu dění a zažije pohlcující zážitek prostorového zvuku – přesně tak, jak zamýšleli filmoví zvukaři.

 • Vestavěný reproduktor pro hlasitou zábavu

  Vestavěný reproduktor pro hlasitou zábavu

  Vezměte si přehrávač GoGEAR, kam chcete, a nechte jej hrát nahlas. Tento přehrávač je vybaven vestavěným reproduktorem, který je výkonný a přesný a umožňuje vám vychutnat si a sdílet úžasné hudební a filmové zážitky – a to kdekoli. Nemusíte se trápit s připojováním externích reproduktorů a můžete si lépe užít požitek ze sdílení. GoGEAR zvyšuje požitek ze zábavy.

 • Dotyková obrazovka WQVGA+ s úhl. 10,9 cm/4,3" pro vynikající zábavu

  Dotyková obrazovka WQVGA+ s úhl. 10,9 cm/4,3" pro vynikající zábavu

  Multimediální MP4 přehrávač GoGEAR vám přináší vynikající kvalitu obrazu na své dotykové obrazovce WQVGA+ 16:9 s úhlopříčkou 10,9 cm/4,3". Poskytuje ostrý a živoucí obraz u všech filmů a fotografií a plnobarevná nabídka vám zase umožní procházet hudbu s naprostou lehkostí. Dopřejte si vyšší úroveň zábavy s přehrávačem GoGEAR.

 • Ovládání dotykovou obrazovkou pro plynulou a intuitivní navigaci

  Ovládání dotykovou obrazovkou pro plynulou a intuitivní navigaci

  Vyzkoušejte bezproblémové a intuitivní ovládání přenosného přehrávače GoGear pouze jemným dotykem prstů. Jeho intuitivní dotykové rozhraní nesmírně usnadňuje procházení, ať ovládáte funkce přehrávání, prohlížíte sbírky videí a snímků nebo volíte rádiové kanály. Klinutím přímo na obrazovku přehrávače můžete rychle procházet nabídkami a listovat složkami. Tomu se říká chytré a citlivé ovládání.

 • Slot pro kartu microSD umožňuje rozšířit paměť až na 32 GB

  Slot pro kartu microSD umožňuje rozšířit paměť až na 32 GB

  O mobilních zařízeních se dá říci, že co je malé, to je hezké – neplatí to však o kapacitě paměti. Přehrávač GoGEAR vám umožní získat to nejlepší z obou světů, a to pouhým zasunutím karty microSD. Karta microSD se zobrazí jako druhý vyjímatelný disk, jakmile je přehrávač připojen k počítači pro přenos souborů. Můžete zakoupit paměťovou kartu s kapacitou 32 GB a rozšířit tak kapacitu svého přehrávače GoGEAR. Poté stačí kartu jednoduše naplnit požadovaným obsahem, zapojit ji do přehrávače – a už nikdy se nemusíte obávat, že byste neměli dostatečný výběr zábavy.

 • Rádio FM s 30 předvolbami pro více hudebních možností

  Rádio FM s 30 předvolbami pro více hudebních možností

  Digitální rádio FM vám nabízí další možnosti k vaší hudební sbírce v přehrávači GoGear. Jednoduše nalaďte stanici, kterou chcete uložit mezi předvolené, a stiskněte a podržte tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. Do předvoleb můžete uložit až 30 rozhlasových stanic a vychutnávat si oblíbené programy, ať jste kdekoli.

 • Vestavěný vyklápěcí stojánek pro praktické sledování handsfree

  Vestavěný vyklápěcí stojánek pro praktické sledování handsfree

  Multimediální MP4 přehrávač GoGEAR vám přináší výhodu v podobě vyklápěcího stojánku a umožňuje vám dopřát si zábavu v pohodlí a s volnýma rukama. Robustní vyklápěcí stojánek se snadno používá: svůj přehrávač můžete kdykoli a kdekoli postavit na stůl. Až skončíte sledování, jednoduše stojánek sklopíte zpět do slotu. S přehrávačem GoGEAR se opravdu můžete pohodlně usadit a relaxovat.

 • Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu změní váš přehrávač GoGear na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli!

Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Podporuje stahování a služby předplatného kompatibilní s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Od společnosti Philips

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat