MP4 přehrávač

  MP4 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  Tančete na hudbu, která ještě nikdy nezněla lépe. MP4 přehrávač GoGEAR Muse nabízí technologii FullSound pro výjimečnou kvalitu zvuku, technologii SafeSound pro bezpečný poslech, 2,8” dotykovou obrazovku pro snadné ovládání a technologii Surround pro rozmanitější zvuk u filmů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP4 přehrávač

Muse, 16 GB* SA4MUS16KF/12 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

I v tom nejhlučnějším prostředí

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Zvukově izolovaná sluchátka minimalizují hluk okolí

  Zvukově izolovaná sluchátka minimalizují hluk okolí

  Díky zvukové izolaci sluchátek uslyšíte větší hudební detaily při nižší hlasitosti než u běžných sluchátek. Na základě důkladné znalosti anatomie kanálu lidského ucha vytváří zakřivený akustický design zvukové izolace sluchátka dokonalé těsnění mezi zdrojem okolního hluku a ušním kanálem a tak během přímého dodávání zvuku do uší odstraňuje nežádoucí hluk na pozadí. I při nastavení na střední hlasitost tak můžete rozeznat hudební detaily, aniž byste byli rozptylováni okolím. Gumové nástavce sluchátek jsou k dispozici ve třech velikostech a poskytují tak dokonalé uchycení.

 • Funkce SafeSound pro maximální zážitek z hudby bez rizika poškození sluchu

  Funkce SafeSound pro maximální zážitek z hudby bez rizika poškození sluchu

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu svobodně a zcela bez obav týkajících se rizika poškození sluchu. Funkce SafeSound, vytvořená společností Philips, nepřetržitě analyzuje úroveň zvuku v přehrávači Philips GoGear MP3 a upozorňuje, pokud hlasitost a vystavení této hlasitosti mohou mít dlouhodobý dopad na váš sluch. V takovém případě můžete upravit hlasitost na nižší úroveň nebo dovolit funkci SafeSound, aby automaticky regulovala hlasitost za vás – není potřebné upravovat žádná nastavení. Funkce SafeSound kromě tohoto poskytuje denní a týdenní přehledy vašeho vystavení zvuku, takže se můžete lépe starat o zdraví svého sluchu.

 • 2,8” QVGA dotyková obrazovka pro snadné ovládání

  2,8” QVGA dotyková obrazovka pro snadné ovládání

  Přehrávač GoGEAR Muse přináší skvělou zábavu. Díky dotykové obrazovce můžete konečně přehledně procházet hudbu a filmy. Kapacitní obrazovka má neuvěřitelně rychlou odezvu, takže vám umožňuje snadně používat přehrávač GoGEAR Muse pomocí gest. Navíc je dotyková obrazovka navržena tak, aby byla viditelná za různých světelných podmínek a aby nezachycovala prachové částice. Poskytuje tak čistý obraz při hraní. S přehrávačem GoGEAR Muse si užijete vždycky skvělou zábavu.

 • Slot pro kartu microSD zajistí rozšíření kapacity paměti

  Slot pro kartu microSD zajistí rozšíření kapacity paměti

  Co je malé, to je hezké – platí to pro mobilní zařízení, ale nikoli pro jeho paměť. S přehrávačem GoGear můžete mít to nejlepší z obou světů, stačí jen vložit paměťovou kartu microSD. Karta microSD se při připojení přehrávače k počítači pro snadný přenos souborů zobrazí jako druhý vyjímatelný disk. Stačí na kartu načíst požadovaný obsah a vložit ji do přehrávače. Zakoupit lze až 32GB paměťovou kartu a tak rozšířit kapacitu paměti přehrávače GoGear. Nemusíte se tedy bát, že nebudete mít dost možností zábavy.

 • Rádio FM s RDS a 20 předvolbami pro více hudebních možností

  Rádio FM s RDS a 20 předvolbami pro více hudebních možností

  RDS (Radio Data System) je standardní komunikační protokol umožňující vysílat informace prostřednictvím rádiového VKV vysílání. VKV rádio s podporou RDS mohou tyto užitečné informace, které zahrnují informace o stanici, podrobnosti o programu a název titulu a interpreta, zobrazit.Kdykoli je možné požadovanou stanici uložit jako předvolbu přehrávače GoGear. Díky 20 předvolbám rádiových stanic lze rychle získat rychlý přístup k oblíbeným stanicím bez nutnosti ručního ladění frekvencí.

 • Užijte si až 26 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa

  Užijte si až 26 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa

  Philips vám nabízí neomezenou zábavu. Video přehrávač GoGEAR je vybaven kompaktní vestavěnou dobíjecí baterií pro dlouhodobé napájení. Užívejte si až 26 hodin přehrávání hudby nebo až 5 hodin přehrávání videa na jedno dobití. Stačí připojit napájecí kabel a můžete přehrávač dobít – je to tak snadné.

 • Přizpůsobení zvuku pro zábavnou úpravu hudby

  Přizpůsobení zvuku pro zábavnou úpravu hudby

  Funkce Philips Sound Personalization představuje zábavný a intuitivní způsob, jak můžete naplno využít svou hudbu a vychutnat si ji požadovaným způsobem! Zapomeňte na standardní grafické ekvalizéry nebo omezený výběr předvoleb, jako jsou Jazz, Rock a Classic. S funkcí Sound Personalization máte na dosah ruky elegantní a inovativní dotykovou obrazovku, která poskytuje neomezené ovládání všech aspektů výstupu zvuku. Nyní si můžete vylepšovat, upravovat a vytvářet požadované zvukové zážitky a uvádět své oblíbené skladby do nového života.

 • Funkce LikeMusic pro seznamy skladeb, které spolu skvěle zní

  Funkce LikeMusic pro seznamy skladeb, které spolu skvěle zní

  Funkce LikeMusic vám umožňuje užít si více hudbu, která se vám nejvíce líbí – pouhým klepnutím! Není potřebné třídit skladby v hudební knihovně ani čekat, až vypukne hudební dostaveníčko. Funkce LikeMusic je patentovaný algoritmus společnosti Philips, který analyzuje skladby v knihovně a identifikuje podobné hudební charakteristiky. Tyto charakteristiky pomáhají funkci LikeMusic vytvářet inteligentní seznamy skladeb, které spolu jednoduše skvěle zní. Stačí klepnout na skladbu, kterou máte rádi, a stisknout ikonu funkce LikeMusic – okamžitě se objeví seznam skladeb. Nový seznam skladeb pojmenujte a poté si jej vychutnejte, nebo znovu objevte skladby, na svém počítači nebo přehrávači GoGear.

Zobrazit všechny specifikace
 • Kapacita vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kb/s.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat