MP4 přehrávač

  MP4 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  Nalaďte se na úžasný zvuk přehrávače MP4 Philips GoGEAR Ariaz SA4ARA04KF s technologií FullSound. Kromě toho se funkce SafeSound postará o to, abyste si maximálně vychutnali hudbu, aniž byste riskovali poškození sluchu. Svůj hudební vesmír můžete objevovat a synchronizovat s aplikací Songbird. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP4 přehrávač

Ariaz, 4 GB* SA4ARA04KF/12 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

A vychutnejte si všechna multimédia, která můžete získat

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Funkce SafeSound pro maximální zážitek z hudby bez rizika poškození sluchu

  Funkce SafeSound pro maximální zážitek z hudby bez rizika poškození sluchu

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu svobodně a zcela bez obav týkajících se rizika poškození sluchu. Funkce SafeSound, vytvořená společností Philips, nepřetržitě analyzuje úroveň zvuku v přehrávači Philips GoGear MP3 a upozorňuje, pokud hlasitost a vystavení této hlasitosti mohou mít dlouhodobý dopad na váš sluch. V takovém případě můžete upravit hlasitost na nižší úroveň nebo dovolit funkci SafeSound, aby automaticky regulovala hlasitost za vás – není potřebné upravovat žádná nastavení. Funkce SafeSound kromě tohoto poskytuje denní a týdenní přehledy vašeho vystavení zvuku, takže se můžete lépe starat o zdraví svého sluchu.

 • Vestavěný reproduktor pro hlasitou zábavu

  Vestavěný reproduktor pro hlasitou zábavu

  Vezměte si přehrávač GoGEAR, kam chcete, a nechte jej hrát nahlas. Tento přehrávač je vybaven vestavěným reproduktorem, který je výkonný a přesný a umožňuje vám vychutnat si a sdílet úžasné hudební a filmové zážitky – a to kdekoli. Nemusíte se trápit s připojováním externích reproduktorů a můžete si lépe užít požitek ze sdílení. GoGEAR zvyšuje požitek ze zábavy.

 • Barevný displej 6,1 cm/ 2,4 palce pro fantastickou kvalitu videa

  Barevný displej 6,1 cm/ 2,4 palce pro fantastickou kvalitu videa

  Displej přehrávače GoGEAR Ariaz s úhlopříčkou 6,1 cm/2,4 palce a vysokým rozlišením nabízí vynikající kvalitu videa a jasné a živé obrázky. Spolu s barevnou nabídkou tak velký displej umožňuje snadnou navigaci mezi soubory médií, které poskytují všestranný multimediální zážitek na cestách.

 • Užijte si až 26 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa

  Užijte si až 26 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa

  Philips vám nabízí neomezenou zábavu. Video přehrávač GoGEAR je vybaven kompaktní vestavěnou dobíjecí baterií pro dlouhodobé napájení. Užívejte si až 26 hodin přehrávání hudby nebo až 5 hodin přehrávání videa na jedno dobití. Stačí připojit napájecí kabel a můžete přehrávač dobít – je to tak snadné.

 • FM rádio s RDS a 30 předvolbami pro více hudebních možností

  FM rádio s RDS a 30 předvolbami pro více hudebních možností

  FM rádio s RDS a 30 předvolbami pro více hudebních možností.

 • Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu změní váš přehrávač GoGear na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli!

 • Funkce LikeMusic pro seznamy skladeb, které spolu skvěle zní

  Funkce LikeMusic pro seznamy skladeb, které spolu skvěle zní

  Funkce LikeMusic vám umožňuje užít si více hudbu, která se vám nejvíce líbí – pouhým klepnutím! Není potřebné třídit skladby v hudební knihovně ani čekat, až vypukne hudební dostaveníčko. Funkce LikeMusic je patentovaný algoritmus společnosti Philips, který analyzuje skladby v knihovně a identifikuje podobné hudební charakteristiky. Tyto charakteristiky pomáhají funkci LikeMusic vytvářet inteligentní seznamy skladeb, které spolu jednoduše skvěle zní. Stačí klepnout na skladbu, kterou máte rádi, a stisknout ikonu funkce LikeMusic – okamžitě se objeví seznam skladeb. Nový seznam skladeb pojmenujte a poté si jej vychutnejte, nebo znovu objevte skladby, na svém počítači nebo přehrávači GoGear.

 • Zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC

  Zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC

  Funkce zobrazení složek znamená volitelné zobrazení adresáře přehrávače GoGear, které vám umožňuje zobrazení všech souborů v přehrávači stejným způsobem jako v počítači. Jakmile vyberete funkci zobrazení složek, je otevření jakéhokoli podporovaného souboru (např. hudby, obrázků nebo videozáznamů) stejně snadné jako výběr souboru a stisknutí tlačítka přehrávání.

Zobrazit všechny specifikace
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat