Audio přehrávač s Flash pamětí

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  Noste ho s sebou a vystavujte ho na odiv

  Vychutnejte si hudbu ve formátu MP3 a WMA na cestách díky přehrávači Philips SA40XX. Snadno a rychle přenášejte hudbu a data pomocí portu USB2.0. Funkce PlayForSure* zajišťuje spolupráci s OS Windows XP PC. Poslouchejte hudbu celý den s baterií AAA Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio přehrávač s Flash pamětí

Noste ho s sebou a vystavujte ho na odiv

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu změní váš přehrávač GoGear na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli!

 • Vychutnejte si až 10 hodin přehrávání hudby*

  Vychutnejte si až 10 hodin přehrávání hudby*

  Dlouhotrvající výkon přehrávače představuje 10 hodin trvalého přehrávání nebo poslechu rádia VKV – vše na jedno nabití.

 • Malý s dokonalou přenosností

  Malý s dokonalou přenosností

  Tento přehrávač GoGear společnosti Philips je připraven k nošení a na cesty, čímž zajišťuje dokonalou přenosnost hudby. Lehké a mimořádně kompaktní zařízení nabízí dokonalou kvalitu zvuku a zážitek ze skutečně přenosné zábavy na cestách.

 • Ekvalizér zajišťuje optimální zvuk odpovídající stylu hudby

  Ekvalizér zajišťuje optimální zvuk odpovídající stylu hudby

  Přehrávače GoGear s ekvalizérem využívají tuto technologii k automatickému nastavení vyvážení zvuku nejvhodnějšího pro příslušný hudební styl. Ať již posloucháte Jazz, Rock nebo Pop, použití nastavení předvolby ekvalizéru vám zaručí optimální zvuk u všech stylů hudby.

 • Rychlý přenos z počítače přes port USB 2.0*

  Rychlý přenos z počítače přes port USB 2.0*

  Rychlé přenášení velkých datových souborů s hudbou a videem z počítače do přenosného multimediálního přehrávače je nyní snadné díky USB 2.0, kterým je zařízení vybaveno. Stačí jej připojit k rozhraní USB 2.0 počítače pomocí dodaného kabelu a rychlý proces může začít. A vaše hudba je připravena cestovat s vámi.

 • Data Plug and play

  Data Plug and play

  Funkce „plug and play“ umožňuje snadné přenášení hudby, fotografií, videa a datových souborů z počítače do hudebního přehrávače. Jednoduše připojte prostřednictvím dodaného kabelu multimediální přehrávač GoGear k počítači. Počítač automaticky rozpozná zařízení jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení umožňující snadné přetahování souborů v prostředí aplikace Průzkumník Windows nebo Apple Macintosh. Nyní zbývá naplnit GoGear hudbou a daty na cesty – každý den.

 • Sluchátka s rádiem VKV pro použití s libovolným přenosným audio přehrávačem

  Vychutnejte si pohodlí poslechu svých oblíbených rozhlasových VKV kdykoli, bez nutnosti nosit s sebou přenosný audio přehrávač s tunerem pro pásmo VKV. Tato integrace funkce tuneru ve sluchátkách vám umožní vychutnat si hudbu v pásmu VKV. Další možností je vypnout rádio, jednoduše sluchátka připojit k přenosnému audio přehrávači a vychutnat si vlastní hudbu. Vyzkoušejte až 15 hodin nepřetržitého přehrávání hudby v pásmu VKV díky jejich vyměnitelné knoflíkové baterii.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 MB = 1 milion bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • Kapacita vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kb/s.
 • Podporuje stahování a služby předplatného kompatibilní s WMA DRM10

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat