Audio přehrávač s Flash pamětí

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  Navržen pro formáty pro MP3 a WMA

  Vysoce odolný a přenosný digitální audio přehrávač GoGear 512 MB SA260 představuje vše, co potřebujete k přehrávání oblíbené hudby ve formátech MP3 a WMA na cestách. Nahrávejte cokoli přímo do formátu MP3 pomocí linkového vstupu nebo nahrávejte vlastní hlasové záznamy - kdykoli, kdekoli. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGear Audio přehrávač s Flash pamětí

Navržen pro formáty pro MP3 a WMA

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu změní váš přehrávač GoGear na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli!

 • Navigace SuperScroll pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb

  Navigace SuperScroll pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb

  Pro rychlou a přesnou navigaci k oblíbené skladbě. Můžete snadno a bez problémů procházet mezi stovkami skladeb - nebo po jedné - během několika sekund. V seznamu skladeb se můžete pohybovat po jedné skladbě nebo stiskněte a podržte tlačítko trochu déle a přesuňte se rychle k požadované skladbě.

 • Vestavěný slot pro paměťové karty Mini SD pro rozšíření paměti

  Tento speciální slot na přehrávači podporuje standardní paměťové karty SD flash, takže můžete přehrávači přidat dodatečnou paměť. Vychutnejte si větší pružnost s vyšší kapacitou pro ukládání kdykoliv a kdekoliv.

 • Nahrávejte přímo do MP3 pomocí analog. nebo digit. vstupů

  Nahráváním přímo do MP3 pomocí analogových nebo digitálních vstupů lze v reálném čase vytvářet soubory MP3 (bez použití počítače).

 • Učení jazyka je snadné díky funkci opakování AB a záložkám

  S tímto inteligentním systémem, který umožňuje opakovaný poslech materiálu pouhým stisknutím tlačítka opakování AB, se cizí jazyk naučíte snadno a účinně. Díky integrované výkonné paměti pro digitální záznam se silným procesorem pro digitální signál systém nepřetržitě nahrává z přehrávaného zdroje v reálném čase - takže jej můžete přehrát kolikrát chcete. Najděte část, kterou chcete přehrát, stiskněte tlačítko opakování AB a část se nahraje.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 MB = 1 milion bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat