Přehrávač MP3

  Přehrávač MP3

  Připojte si hudbu i telefonní hovory

  Připněte, stiskněte a budete vždy naladěni i připojeni! Elegantní digitální audio přehrávač Philips GoGear LUXE lze nosit jako módní doplněk, který dokáže přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním telefonních hovorů s pomocí mobilního telefonu s technologií Bluetooth, a navíc stisknutím jediného tlačítka umožňuje zobrazení identifikace volajícího. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Přehrávač MP3

LUXE, 2 GB* SA2426BT/02 Najít podobné výrobky

Připojte si hudbu i telefonní hovory

Přehrávač MP3 se sluchátkem Bluetooth®

 • Identifikace volajícího a zobrazení telefonního čísla

  Identifikace volajícího a zobrazení telefonního čísla

  Při poslechu oblíbené hudby nikdy nezmeškáte hovor. Jakmile hovor přijde, identifikace volajícího s číslem se okamžitě zobrazí spolu s podrobnostmi, jako je jméno a telefonní číslo volajícího dříve, než přijmete hovor.

 • Přetahujte skladby i data bez nutnosti softwaru

  Přetahujte skladby i data bez nutnosti softwaru

  Kopírování hudební sbírky z počítače do přehrávače GoGear je rychlé a snadné. Stačí připojit přehrávač GoGear k počítači, v aplikaci Průzkumník Windows® vyberte skladby nebo složky, které chcete zkopírovat do přehrávače, a poté vybrané soubory přetáhněte do složky hudby přehrávače GoGear. Je to tak jednoduché. Není nutné instalovat žádný přídavný software!

 • Jedna sluchátka pro poslech hudby i telefonní hovory

  Jedna sluchátka pro poslech hudby i telefonní hovory

  Nyní můžete pomocí stejných sluchátek naslouchat hudbě i přijímat důležité telefonní hovory, když jste na cestách. Při spojení MP3 přehrávače s mobilním telefonem s funkcí Bluetooth již není třeba přepínat mezi sluchátky. Jakmile telefon obdrží hovor, když posloucháte hudbu, MP3 přehrávač automaticky přijme signál telefonu pomocí připojení vestavěné funkce Bluetooth. Pouhým klepnutím na přehrávači přepnete sluchátka do režimu „hovoru“, abyste mohli přijmout hovor, a naopak.

 • Malý a stylový – jako módní doplněk

  Malý a stylový – jako módní doplněk

  Moderní design GoGear LUXE se zabudovanou sponou je navržen tak, aby bylo možné nosit přehrávač jako módní doplněk – buď přichycený ke kabelce nebo k oblečení. Už nebudete muset pátrat po MP3 přehrávači ve svém zavazadle.Nyní si můžete na cestách vychutnat digitální hudbu a přitom být moderní a elegantní.

 • Aktivujte technologii Bluetooth na svém mobilním telefonu jediným stisknutím tlačítka

  Aktivujte technologii Bluetooth na svém mobilním telefonu jediným stisknutím tlačítka

  Jediným stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi poslechem hudby a přijímáním příchozích hovorů – poté stiskněte tlačítko ještě jednou, abyste obnovili přerušený hudební zážitek. Elegantní vestavěné tlačítko na přední straně přehrávače vám umožní Pozastavit či Přehrát hudbu a přepínat mezi hudbou a hovory. Stačí se jen dotknout jeho povrchu a přijmete či později ukončíte hovor, aniž byste museli měnit sluchátka nebo zastavit hudbu.

 • Až 100 hodin v pohotovostním režimu*

  Až 100 hodin v pohotovostním režimu*

  Pro dokonalé pohodlí při poslechu hudby na cestách může přehrávač GoGear LUXE po jednom nabití zůstat v pohotovostním provozu až 100 hodin.

 • Až 4 hodiny hovoru*

  Až 4 hodiny hovoru*

  S maximální dobou hovoru 4 hodiny na jedno nabití je chatování po telefonu pro práci i zábavu snazší než kdykoliv předtím. Navíc si můžete naladit svoji oblíbenou hudbu a zůstat připojeni.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Náhodné přehrávání pro maximální pohodlí

  Náhodné přehrávání pro maximální pohodlí

  Funkce „náhodné přehrávání a přehrávání“ vás zbaví nudy z poslechu skladeb stále ve stejném pořadí. Po nahrání vašich oblíbených skladeb z vlastní hudební knihovny do přehrávače GoGear stačí už jen stisknout tlačítko „náhodné přehrávání“ a vaše melodie se budou přehrávat v náhodném pořadí. Jedinečný zážitek z různě uspořádaných skladeb vám pomůže dobít energii, kdykoliv se vydáte na cesty s přehrávačem GoGear.

 • Až 10 hodin přehrávání hudby ve formátech MP3 a WMA* a rádio FM navíc

  Až 10 hodin přehrávání hudby ve formátech MP3 a WMA* a rádio FM navíc
Zobrazit všechny specifikace
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat