Audio přehrávač s Flash pamětí

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  MP3 v plném pohybu

  Výrazný, krásný a skutečně kompaktní – to je přístroj RUSH! Trojnásobná porce zábavy. Přenosný digitální přehrávač audio společnosti Philips představuje tři přístroje v jednom. Ideální společník pro poslech hudby na cestách. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio přehrávač s Flash pamětí

64 MB* SA220/00C Najít podobné výrobky

MP3 v plném pohybu

Digitální audio přehrávač 64 MB.

 • Funkce nahrávání hlasu zaznamená kdykoli cokoli!

  Funkce nahrávání hlasu zaznamená kdykoli cokoli!

  Funkce nahrávání hlasu změní váš přehrávač na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti nebo na externí paměťovou kartu. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli.

 • Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Přehrávače GoGear s ekvalizérem využívají tuto technologii k automatickému nastavení vyvážení zvuku nejvhodnějšího pro příslušný hudební styl. Ať již posloucháte Jazz, Rock nebo Pop, použití nastavení předvolby ekvalizéru vám zaručí optimální zvuk u všech stylů hudby.

 • Digitální tuner VKV s 10 předvolbami

  Digitální tuner VKV s 10 předvolbami
 • Tříbarevné podsvětlení pro barevné rozlišení různých režimů

  Tříbarevné podsvětlení LCD displeje přehrávače umožňuje barevné rozlišení podle toho, ve kterém ze tří funkčních režimů se právě nacházíte. Při výběru kteréhokoli funkčního režimu se displej LCD osvětlí po dobu 3 sekund: oranžově při přehrávání hudby, červeně při nahrávání hlasu a zeleně při poslechu rozhlasu na pásmu VKV. Tříbarevné podsvětlení zajišťuje snadné a přesné určení funkčního režimu na první pohled i v případě, že je málo světla.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat