Multimediální MP3 přehrávač

  Multimediální MP3 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  Přenosný multimediální přehrávač Philips GoGear Muse obsahuje technologii FullSound™ a sluchátka s potlačením hluku, díky nimž dosahuje mimořádné kvality zvuku a inspirující požitek z hudby na cestách. Sledování videozáznamů je navíc na jeho širokoúhlém 3" QVGA barevné displeji potěšením. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Multimediální MP3 přehrávač

Muse, 32 GB* SA1MUS32K/02 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

díky technologii FullSound™ a potlačení hluku

 • 7,6cm (3") širokoúhlý barevný displej QVGA pro dokonalé potěšení z videa

  7,6cm (3") širokoúhlý barevný displej QVGA pro dokonalé potěšení z videa

  Úhledný 7,6cm (3") displej přehrávače GoGear poskytuje vysoké rozlišení pro videa dokonalé kvality a jasné a zářivé obrázky. Společně s plně barevnými nabídkami nabízí barevná obrazovka snadné procházení souborů médií, a doplňuje tak senzační multimediální zážitek na cesty. Poměr stran 16:9 navíc umožňuje, abyste si vychutnali svůj oblíbený trhák nebo video v jeho původní širokoúhlé kráse.

 • Až 25 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa*

  Až 25 hodin přehrávání hudby nebo 5 hodin přehrávání videa*

  Zapomeňte na nepříjemnou nutnost neustálého nabíjení akumulátoru přehrávače GoGear. Tento přehrávač s dlouhou výdrží umožňuje až 25hodinové nepřetržité přehrávání hudby nebo až 5hodinové přehrávání videa – to vše na jedno nabití. Nyní se můžete posadit a celý den poslouchat hudbu nebo sledovat video po dobu odpovídající dvěma celým filmům, a to všude, kam půjdete.

 • Vestavěné aktivní potlačení hluku pro nerušený požitek

  Vestavěné aktivní potlačení hluku pro nerušený požitek

  Díky technologii potlačení hluku lze poslouchat hudbu na cestách, aniž by byla ovlivněna okolním hlukem. Mikrofony ve sluchátkách určí nejrušivější okolní hluk a digitální signálový procesor poté vytvoří potřebný tvar křivky, který je stejný, ale inverzní. Tím je efektivně potlačen nežádoucí hluk a výsledek se blíží tichu. Speciální design sluchátek také poskytuje mimořádnou zvukovou izolaci a výběr 3 vyměnitelných náušníků, které zaručují, že sluchátka dokonale padnou.

 • Vytváření seznamů stop a odstraňování skladeb přímo v přístroji

  Vytváření seznamů stop a odstraňování skladeb přímo v přístroji

  Funkce Seznam stop na cesty umožňuje kdykoli snadno vytvářet seznamy stop v přehrávači GoGear, i pokud jste v pohybu. Funkce odstranění zase jednoduše odebere libovolné médium, které v přehrávači již nechcete mít. Při vytváření seznamů stop a odstraňování souborů nejste závislí na svém domácím počítači. Nyní můžete pohodlně spravovat svou hudební knihovnu přímo v přehrávači GoGear – kdykoli a kdekoli.

 • Rádio FM s RDS a 20 předvolbami pro více hudebních možností

  Rádio FM s RDS a 20 předvolbami pro více hudebních možností

  RDS (Radio Data System) je standardní komunikační protokol umožňující vysílat informace prostřednictvím rádiového VKV vysílání. VKV rádio s podporou RDS mohou tyto užitečné informace, které zahrnují informace o stanici, podrobnosti o programu a název titulu a interpreta, zobrazit.Kdykoli je možné požadovanou stanici uložit jako předvolbu přehrávače GoGear. Díky 20 předvolbám rádiových stanic lze rychle získat rychlý přístup k oblíbeným stanicím bez nutnosti ručního ladění frekvencí.

 • Zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC

  Zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC

  Funkce zobrazení složek znamená volitelné zobrazení adresáře přehrávače GoGear, které vám umožňuje zobrazení všech souborů v přehrávači stejným způsobem jako v počítači. Jakmile vyberete funkci zobrazení složek, je otevření jakéhokoli podporovaného souboru (např. hudby, obrázků nebo videozáznamů) stejně snadné jako výběr souboru a stisknutí tlačítka přehrávání.

 • Sluchátka s vysokým rozlišením zaručující přesně reprodukovaný zvuk

  Sluchátka s vysokým rozlišením zaručující přesně reprodukovaný zvuk

  Tato ergonomicky navržená sluchátka s mimořádnou izolací vůči okolnímu hluku byla navržena podle tvaru lidského ucha tak, že směrují zvukové vlny z reproduktoru dokonale a s nejvyšším rozlišením na ušní bubínek.

 • Snadné stahování videa z internetu do přehrávače GoGear

  Snadné stahování videa z internetu do přehrávače GoGear

  Sledujte videa na cestách díky funkci stahování videa z Internetu, což je snadno použitelná funkce umožňující stahovat videa ze stránek pro sdílení videa (YouTube, MySpace nebo Google Video) do přehrávače. Nainstalujte dodanou počítačovou aplikaci, připojte GoGear k počítači a pomocí prohlížeče Internet Explorer navštivte stránku pro sdílení videa. Vyberte video a klikněte na tlačítko Download (stáhnout), které se objeví, jestliže posunete kurzor myši na video. Není třeba čekat, stačí se přesunout na další videa a stahovat další.

 • Přehrávání nechráněné hudby z knihovny iTunes

  Přehrávání nechráněné hudby z knihovny iTunes

  Nyní můžete – bez jakékoli konverze – v přehrávači GoGear přehrávat hudbu z knihovny iTunes. GoGear podporuje kodek AAC používaný knihovnou iTunes ke kopírování a ukládání hudby. Jednoduše pomocí Průzkumníka Windows přetáhněte hudbu iTunes do přehrávače GoGear. Přehrávač nepodporuje hudbu zakoupenou v obchodě iTunes.

 • Možnost většího obsahu díky službám Napster, Audible a BBC iPlayer

  Možnost většího obsahu díky službám Napster, Audible a BBC iPlayer

  Vychutnejte si díky službám Napster, Audible a BBC iPlayer ten nejlepší obsah pro svůj Philips GoGear. Díky paušální sazbě za hudbu Napster To Go si můžete vychutnat milióny písní ve špičkové kvalitě. Stačí je přetáhnout do přehrávače GoGear a nemusíte platit za každou píseň zvlášť. Objevte novou hudbu díky různým službám, jako jsou například seznamy skladeb s funkcí Automix a rádiové stanice, přesně podle vás. Audible nabízí více než 75 000 audioknih, vysílání, zábavy a obchodních informací. Kupujte audioknihy podle nabídky nebo v rámci měsíčního plánu a berte si je s sebou na přehrávači GoGear. Ve Velké Británii můžete shlédnout zmeškané programy BBC TV – stáhněte si je, přeneste a užívejte si!

 • SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné a rychlé ovládání při procházení rozsáhlých sbírek. Můžete postupně procházet seznam skladeb nebo videa, nebo okamžitě přejít na požadovaný titul přidržením tlačítka SuperScroll™.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Podporuje stahování a služby předplatného kompatibilní s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Od společnosti Philips
 • Služba BBC iPlayer je k dispozici pouze ve Velké Británii

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat