Audio přehrávač s Flash pamětí

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  Noste ho s sebou a sdílejte jej

  Hudbu MP3 a WMA si můžete vzít s sebou a sdílet na cestách pomocí přehrávače GoGear 512MB SA167. Můžete přenášet hudbu a data a dobíjet přehrávač pomocí vysokorychlostního rozhraní USB2.0. Umožněte příteli vychutnat si vaše skladby a připojit se k přehrávané hudbě pomocí integrované zdířky na sluchátkách. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio přehrávač s Flash pamětí

Noste ho s sebou a sdílejte jej

S formáty MP3 a WMA

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Funkce nahrávání hlasu zaznamená kdykoli cokoli!

  Funkce nahrávání hlasu zaznamená kdykoli cokoli!

  Funkce nahrávání hlasu změní váš přehrávač na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti nebo na externí paměťovou kartu. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli.

 • Malý s dokonalou přenosností

  Malý s dokonalou přenosností

  Tento přehrávač GoGear společnosti Philips je připraven k nošení a na cesty, čímž zajišťuje dokonalou přenosnost hudby. Lehké a mimořádně kompaktní zařízení nabízí dokonalou kvalitu zvuku a zážitek ze skutečně přenosné zábavy na cestách.

 • Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Přehrávače GoGear s ekvalizérem využívají tuto technologii k automatickému nastavení vyvážení zvuku nejvhodnějšího pro příslušný hudební styl. Ať již posloucháte Jazz, Rock nebo Pop, použití nastavení předvolby ekvalizéru vám zaručí optimální zvuk u všech stylů hudby.

 • Vychutnejte si až 15 hodin přehrávání hudby

  Vychutnejte si až 15 hodin přehrávání hudby
 • Sluchátka s integrovanou zdířkou pro sdílení skladeb

  Speciálně navržená sluchátka s integrovaným konektorem umožní posluchači zapojit další sluchátka. Dva lidé si mohou užívat stejnou hudbu ve stejnou chvíli díky vlastním sluchátkům.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 MB = 1 milion bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat