Audio přehrávač s Flash pamětí

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  Noste ho s sebou a vystavujte ho na odiv

  Vychutnejte si hudbu ve formátu MP3 a WMA na cestách s přehrávačem Philips SA1115 s pamětí 1 GB*. Rychlý přenos dat a hudby zajišťuje rozhraní direct USB2.0. Spolehněte se na sluchátka s rádiem VKV. Poslouchejte hudbu celý den díky baterii AAA. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio přehrávač s Flash pamětí

Noste ho s sebou a vystavujte ho na odiv

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu, chcete-li si dělat poznámky nebo cokoli a kdykoli nahrát

  Nahrávání hlasu změní váš přehrávač GoGear na pohodlný diktafon. Kromě přehrávání hudby nebo poslechu rozhlasových stanic můžete nahrávat také poznámky nebo úkoly do školy či zaměstnání, seznam co nakoupit nebo telefonní čísla – nebo třeba text písničky. Po stisknutí tlačítka pro nahrávání a mluvení do mikrofonu bude záznam hlasu zkomprimován a uložen do zabudované interní paměti. Tato funkce představuje vysoce mobilní diktafon, se kterým můžete nahrávat cokoli, kdykoli a kdekoli!

 • Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Přehrávače GoGear s ekvalizérem využívají tuto technologii k automatickému nastavení vyvážení zvuku nejvhodnějšího pro příslušný hudební styl. Ať již posloucháte Jazz, Rock nebo Pop, použití nastavení předvolby ekvalizéru vám zaručí optimální zvuk u všech stylů hudby.

 • Malý s dokonalou přenosností

  Malý s dokonalou přenosností

  Tento přehrávač GoGear společnosti Philips je připraven k nošení a na cesty, čímž zajišťuje dokonalou přenosnost hudby. Lehké a mimořádně kompaktní zařízení nabízí dokonalou kvalitu zvuku a zážitek ze skutečně přenosné zábavy na cestách.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB k ukládání dat. souborů

  Velkokapacitní paměťová zařízení USB slouží k pohodlnému ukládání, zálohování a přenášení souborů. Zařízení se připojují k počítači pomocí portu USB a nevyžadují instalaci žádného zvláštního softwaru (pouze systém Windows 98 a Me vyžaduje ovladače). Zařízení se v aplikaci Průzkumník Windows automaticky zobrazí jako vyjímatelný disk a umožňuje přemísťování souborů do i ze zařízení.

 • Procházení složek pro rychlé nalezení vaší hudby

  Na přehrávači máte velké množství hudby a chcete rychle najít tu správnou skladbu. Procházení složek je rychlý způsob, který vám pomůže skladbu nalézt a přehrát. Uspořádejte si hudbu na počítači do složek. Složky pojmenujte podle svých potřeb; můžete použít jména interpretů nebo názvy alb. Potom v aplikaci Průzkumník Windows přetáhněte složky na zařízení. Při poslechu přehrávače můžete procházet skladbami tak, že podržíte tlačítko pro přesun na předchozí nebo následující položku, čímž se postupně zobrazí názvy složek. Na požadované složce uvolněte tlačítko. Začne hrát první skladba.

 • Sluchátka s rádiem VKV pro použití s libovolným přenosným audio přehrávačem

  Vychutnejte si pohodlí poslechu svých oblíbených rozhlasových VKV kdykoli, bez nutnosti nosit s sebou přenosný audio přehrávač s tunerem pro pásmo VKV. Tato integrace funkce tuneru ve sluchátkách vám umožní vychutnat si hudbu v pásmu VKV. Další možností je vypnout rádio, jednoduše sluchátka připojit k přenosnému audio přehrávači a vychutnat si vlastní hudbu. Vyzkoušejte až 15 hodin nepřetržitého přehrávání hudby v pásmu VKV díky jejich vyměnitelné knoflíkové baterii.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat