Multimediální MP3 přehrávač

  Multimediální MP3 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  Videopřehrávač MP3 Philips GoGear SA60 vás bude inspirovat bezkonkurenčním zvukem zdůrazněným funkcí FullSound a Surround pro filmy. Užívejte si filmy na 3,2” obrazovce HVGA. Intuitivní interface dotykové obrazovky maximálně zlehčuje navigaci. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Multimediální MP3 přehrávač

4 GB* SA060304R/02 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

s funkcí FullSound a přehráváním videa HD

 • Podpora bezeztrátových kodeků FLAC a APE pro dokonalou kvalitu zvuku

  Podpora bezeztrátových kodeků FLAC a APE pro dokonalou kvalitu zvuku

  Užívejte si přehrávání digitální hudby v komprimovaném formátu bez ztráty kvality zvuku. Přehrávač GoGear podporuje formáty FLAC a APE. To jsou soubory, které byly zkomprimovány bez ztráty jakýchkoli detailů. Bohatství a čistota zdroje originální hudby jsou zachovány tak, abyste si je vychutnali, ať už jste kdekoli. Stačí jen použít software Philips dodávaný s přehrávačem GoGear a přetáhnout hudební soubory FLAC nebo APE z hudební knihovny počítače do přehrávače. Vyjděte si ven s tisícem skladeb a držte krok s rytmem nezapomenutelných originálů.

 • 3,2" barevný displej HVGA pro dokonalé potěšení z videa

  3,2" barevný displej HVGA pro dokonalé potěšení z videa

  Úhledný 8,1cm (3,2") displej přehrávače GoGear poskytuje vysoké rozlišení pro videa dokonalé kvality a jasné a zářivé obrázky. Společně s plně barevnými nabídkami nabízí velká obrazovka snadné procházení souborů médií, a doplňuje senzační multimediální zážitek na cesty. Poměr stran 16:9 navíc umožňuje přehrávání videa bez černých pruhů v horní a dolní části obrazovky a zamezuje ztrátě kvality, k níž dochází při vyvažování a úpravě velikosti obrazu pro různé velikosti obrazovky.

 • Slot pro kartu microSD zajistí rozšíření kapacity paměti

  Slot pro kartu microSD zajistí rozšíření kapacity paměti

  Co je malé, to je hezké – platí to pro mobilní zařízení, ale nikoli pro jeho paměť. S přehrávačem GoGear můžete mít to nejlepší z obou světů, stačí jen vložit paměťovou kartu microSD. Karta microSD se při připojení přehrávače k počítači pro snadný přenos souborů zobrazí jako druhý vyjímatelný disk. Stačí na kartu načíst požadovaný obsah a vložit ji do přehrávače. Zakoupit lze až 32GB paměťovou kartu a tak rozšířit kapacitu paměti přehrávače GoGear. Nemusíte se tedy bát, že nebudete mít dost možností zábavy.

 • Rádio FM s 30 předvolbami pro více hudebních možností

  Rádio FM s 30 předvolbami pro více hudebních možností

  Digitální rádio FM vám nabízí další možnosti k vaší hudební sbírce v přehrávači GoGear. Jednoduše nalaďte stanici, kterou chcete uložit mezi předvolené, a stiskněte a podržte tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. Do předvoleb můžete uložit až 30 rozhlasových stanic a vychutnávat si oblíbené programy, ať jste kdekoli.

 • Užijte si až 20 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny přehrávání videa

  Užijte si až 20 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny přehrávání videa

  Philips vám nabízí neomezenou zábavu. MP4 video přehrávač GoGEAR je vybaven kompaktní vestavěnou dobíjecí baterií pro dlouhodobé napájení. Užívejte si až 20 hodin přehrávání hudby nebo až 4 hodiny přehrávání videa na jedno dobití. Stačí připojit napájecí kabel a můžete přehrávač dobít – je to tak snadné.

 • Ovládání dotykovou obrazovkou pro plynulou a intuitivní navigaci

  Ovládání dotykovou obrazovkou pro plynulou a intuitivní navigaci

  Vyzkoušejte bezproblémové a intuitivní ovládání přenosného přehrávače GoGear pouze jemným dotykem prstů. Jeho intuitivní dotykové rozhraní nesmírně usnadňuje procházení, ať ovládáte funkce přehrávání, prohlížíte sbírky videí a snímků nebo volíte rádiové kanály. Klinutím přímo na obrazovku přehrávače můžete rychle procházet nabídkami a listovat složkami. Tomu se říká chytré a citlivé ovládání.

 • Prostorový zvuk filmů vás vtáhne do středu dění

  Prostorový zvuk filmů vás vtáhne do středu dění

  Prostorový zvuk filmů představuje pokročilou technologii zvuku, která přímo analyzuje jednotlivé zdroje zvuku filmu nebo zvukové stopy videa a znovu vytváří přirozené zvukové jeviště se zvukovými prvky, které jsou jednotlivě a přesně umístěny. Zpracované zvukové prvky jsou poté přímo směrovány do každého ucha prostřednictvím sluchátek do uší. Prostorový zvuk filmů vytváří přirozený akustický prostor založený na aktuálním obsahu zvukové stopy. Výsledkem je, že posluchač je vtáhnut do středu dění a zažije pohlcující zážitek prostorového zvuku – přesně tak, jak zamýšleli filmoví zvukaři.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Textová čtečka pro zobrazení textových souborů

  Textová čtečka pro zobrazení textových souborů
Zobrazit všechny specifikace
 • Aktuální doba přehrávání se liší podle používání a nastavení.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Podporuje stahování a služby předplatného kompatibilní s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Od společnosti Philips

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat