Přehrávač MP3

  Přehrávač MP3

  Více hudby, dokonalý zvuk

  Mimořádně kompaktní a přenosný MP3 přehrávač Philips GoGear SA018 je vybaven funkcí FullSound™, která oživuje hudbu ze souborů MP3. Chcete-li mít k dispozici ještě více hudby, je zde rádio FM... a to vše v kompaktním a hladkém provedení z nerezové ocele. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Více hudby, dokonalý zvuk

díky funkci FullSound™ a rádiu FM

 • Přímé nabíjení z počítače prostřednictvím USB

  Přímé nabíjení z počítače prostřednictvím USB

  Nabíjejte přehrávač GoGear snadno a rychle z počítače prostřednictvím USB. Připojte přehrávač k počítači pomocí dodaného kabelu a postupujte podle výzev a počítač během několika sekund poskytne energii k nabíjení. Vychutnejte si pohodlí života bez samostatné nabíječky.

 • Jednoduše přetáhněte své skladby – bez nutnosti softwaru

  Jednoduše přetáhněte své skladby – bez nutnosti softwaru

  Kopírování hudební sbírky z počítače do přehrávače GoGear je rychlé a snadné. Stačí připojit přehrávač GoGear k počítači, v aplikaci Průzkumník Windows® vyberte skladby nebo složky, které chcete zkopírovat do přehrávače, a poté vybrané soubory přetáhněte do složky hudby přehrávače GoGear. Je to tak jednoduché. Není nutné instalovat žádný přídavný software!

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Malý a stylový – jako módní doplněk

  Malý a stylový – jako módní doplněk

  Moderní design GoGear LUXE se zabudovanou sponou je navržen tak, aby bylo možné nosit přehrávač jako módní doplněk – buď přichycený ke kabelce nebo k oblečení. Už nebudete muset pátrat po MP3 přehrávači ve svém zavazadle.Nyní si můžete na cestách vychutnat digitální hudbu a přitom být moderní a elegantní.

 • Zabudovaná spona pro snadné nošení

  Zabudovaná spona pro snadné nošení
 • Leštěné nerezové tělo – robustní a stylové

  Leštěné nerezové tělo – robustní a stylové
 • Používejte náhodné přehrávání ke změně pořadí skladeb. Budete vždy překvapeni.

  Funkce „náhodné přehrávání a přehrávání“ vás zbaví nudy z poslechu skladeb stále ve stejném pořadí. Po nahrání vašich oblíbených skladeb z vlastní hudební knihovny do přehrávače GoGear stačí už jen stisknout tlačítko „náhodné přehrávání“ a vaše melodie se budou přehrávat v náhodném pořadí. Jedinečný zážitek z různě uspořádaných skladeb vám pomůže dobít energii, kdykoliv se vydáte na cesty s přehrávačem GoGear.

Zobrazit všechny specifikace
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Od společnosti Philips

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat