Fidelio

Philips Fidelio

Sluchátka s mikrofonem

  Philips Fidelio

  Sluchátka s mikrofonem

  Hi-Fi, prvotřídní kvalita

  Sluchátka Philips Fidelio S2 jsou vyrobena přesně tak, aby poskytovala přirozený a vyvážený zvuk odhalující všechny detaily podle záměru autorů. Úchvatný zvuk v lehkém a přesto odolném provedení nabízí opravdové pohodlí a potěšení na cestách. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Sluchátka s mikrofonem

Zvuk s nejvyšší kvalitou, Do uší, Náušníky z ultraměkkého silikonu, Plochý kabel S2BK/00 Najít podobné výrobky

Hi-Fi, prvotřídní kvalita

Kamkoli se vydáte

 • Zvuk s nejvyšší kvalitou reprodukuje hudbu v nejčistší podobě

  Zvuk s nejvyšší kvalitou reprodukuje hudbu v nejčistší podobě

  Zvuk s nejvyšší kvalitou představuje špičku ve svém odvětví. Originální studiové nahrávky dokáží sluchátka reprodukovat věrohodněji než 16bit/44,1kHz formáty CD. Díky nekompromisní kvalitě zvuku jsou nejlepším společníkem pro milovníky hudby. Sluchátka Fidelio splňují nejpřísnější normy nutné pro získání razítka zvuku s nejvyšší kvalitou. Ať už posloucháte svou sbírku skladeb ve vysoké kvalitě nebo klasickém zdrojovém formátu, díky příjemně rozšířeným vysokým frekvencím sluchátek Fidelio využijete každý tón na maximum.

 • Vysoce výkonné 13,5mm neodymové reproduktory pro výjimečný zvuk

  Vysoce výkonné 13,5mm neodymové reproduktory pro výjimečný zvuk

  Každé vinutí reproduktoru je před spárováním pečlivě vybráno, vyladěno a testováno, aby byl zaručen nejvyváženější přirozený zvuk. 13,5mm reproduktory využívají vysoce výkonné neodymové magnety, které poskytují hluboké, působivé basy, transparentní střední tóny a rafinované vysoké frekvence.

 • Vysoce lesklý potah odolný proti poškrábání zvyšuje ochranu

  Vysoce lesklý potah odolný proti poškrábání zvyšuje ochranu

  Ergonomicky navržený náušník je chráněn vysoce lesklou povrchovou úpravou v klasické černé barvě „piano“: nejen že je na první pohled prvotřídní a přináší příjemný pocit, ale vyznačuje se i trvanlivostí a odolností proti poškrábání. Ochranný potah velice usnadňuje čištění sluchátek a rovněž vám dovolí vzít je bez problémů kamkoli s sebou. Stačí je jen otřít a budou zase vypadat jako nová.

 • Reproduktory s vrstvovou regulací pohybu pro vylepšené vysoké frekvence

  Reproduktory s vrstvovou regulací pohybu pro vylepšené vysoké frekvence

  Reproduktory s vrstvovou regulací pohybu (LMC) obsahují vícevrstvou polymerovou membránu, která obaluje vrstvu tlumicího gelu. Při vyšších frekvencích zvuku, na rozdíl od běžného jednovrstvého vinutí, které je pevné a reprodukuje neřízené a nepřirozené zabarvení, naše vícevrstvé vinutí LMC vytváří volné spojení, které udržuje tvar vrstvy gelu. Gel absorbuje a tlumí jakékoli přebytečné energie, což vede k čisté a ploché frekvenční odezvě a poskytuje tak vyvážený, přirozený a vylepšený vysokofrekvenční rozsah.

 • Přepínejte mezi hudbou a hovory pomocí kabelového ovladače a mikrofonu

  Přepínejte mezi hudbou a hovory pomocí kabelového ovladače a mikrofonu

  Sluchátka do uší Fidelio S2 jsou vybavena kabelovým ovladačem a mikrofonem, abyste mohli snadno přepínat mezi hudbou a hovory. Buďte v kontaktu s důležitými lidmi – a se svou hudbou, stále.

 • Obráběné kovové pouzdro snižuje vibrace a rezonanci

  Obráběné kovové pouzdro snižuje vibrace a rezonanci

  Kovové pouzdro je pečlivě obráběno tak, aby snižovalo rezonanci a vibrace. To zajišťuje autenticky přesný zvuk, jenž se vyznačuje neuvěřitelnými zvukovými detaily.

 • Ergonomická sluchátka dokonale padnou a zároveň rozptylují tlak

  Ergonomická sluchátka dokonale padnou a zároveň rozptylují tlak

  Sluchátka Fidelio S2 mají ergonomický tvar, který je přizpůsobený přirozené křivce ucha a současně stále rozptyluje tlak. Jejich lehká konstrukce z měděné slitiny a vynikající materiály zajišťují dlouhotrvající pohodlí a umožní vám dopřát si naplňující zážitky z hudby v opravdovém komfortu.

 • Odolný plochý kabel, aby se sluchátka nezamotávala

  Odolný plochý kabel, aby se sluchátka nezamotávala

  Každá náležitost sluchátek do uší Fidelio je pečlivě navržena tak, aby vždy poskytovala výjimečné potěšení z hudby. Její netradiční, dvoubarevný plochý kabel je vyroben z vysoce kvalitního, odolného, ale přesto stylového materiálu: umožní vám svobodně se ponořit do hudby na cestách bez toho, že byste museli vynakládat čas a energii na urovnávání kabelu. Chytrý, plynulý a zcela snadný postup.

 • Mimořádně měkké silikonové koncovky v 5 velikostech pro přizpůsobené, pohodlné nasazení

  Mimořádně měkké silikonové koncovky v 5 velikostech pro přizpůsobené, pohodlné nasazení

  Sluchátka do uší Fidelio S2 se dodávají s pěti páry akusticky utěsněných silikonových koncovek, které zaručeně dobře padnou a zajišťují také pohodlí při delším nošení.

 • Ochranné pouzdro pro uložení nepoužívaných sluchátek

  Ochranné pouzdro pro uložení nepoužívaných sluchátek

  Sluchátka do uší Fidelio se dodávají s vlastním stylovým ochranným pouzdrem na přenášení. Je vyrobeno z tvarově přizpůsobeného materiálu EVA. Můžete se spolehnout, že toto odolné pouzdro udrží vaše sluchátka Fidelio vždy v bezpečí a stylově.

 • Vnější kryt z měděné slitiny pro lehkost a odolnost

  Vnější kryt z měděné slitiny pro lehkost a odolnost
 • Polouzavřený design zadní části pro vyvážení zvuku a rozšíření basů

  Polouzavřená architektura ve spojení s velkými reproduktory prvotřídní kvality zajišťuje větší rozšíření basů, zatímco samotný design je optimalizován tak, aby byl únik zvuku minimální. Přední kanály pro vyrovnávání tlaku umožňují dosáhnout detailního a vyváženého zvuku, což snižuje efekt okluze a přináší přirozenější zážitek z poslechu.

 • 2 páry pěnových koncovek Comply™ Foam pro vynikající přizpůsobené nasazení a odstínění hluku

  Vylepšete své zážitky z poslechu prostřednictvím přibalených pěnových koncovek Comply™ Foam, které se dodávají ve 2 přizpůsobených verzích. Těsně padnoucí koncovky řady S poskytují dokonalé uchycení na místě a zároveň úžasné pohodlí po celý den, zatímco koncovky řady T přinášejí vynikající odstínění hluku, jenž vám umožní odladit svět venku a naladit se na hudbu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat