ShoqBox

  ShoqBox

  Prožívejte naplno

  Vychutnejte si prokreslený zvuk z přehrávače MP3 ShoqBox do dlaně s vestavěnými reproduktory nabízejícími technologii XSL Acoustics. Vychutnejte si až 500 písniček při cestování nebo doma s přáteli. Jeďte dál a hrajte naplno! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prožívejte naplno

Přehrávač MP3 s výkonnými reproduktory

 • Vestavěné reproduktory s technologií XSL Acoustics pro dynamický zvuk

  Vychutnejte si dynamický zvuk a prokreslené basy ze zařízení ShoqBox s technologií XSL Acoustics. Působivého zvuku dosahuje kombinací jasných, živých výšek a zvuku ve středním pásmu s pružnými, prokreslenými basy. Použití nových materiálů, například titanové membrány a neodymového magnetu, umožňuje výstup zvuku, který je téměř dvakrát silnější než u tradičního vinutí reproduktorů stejné velikosti. Přesné vyladění vinutí reproduktoru, malá akustická konstrukce a řídicí obvody zajišťují mimořádný dynamický zvuk a optimální basy i z nejmenšího systému.

 • Lze použít jako přenosné reproduktory pro jakýkoli hudební přehrávač nebo PC

  Chcete, aby dynamický zvuk a výkonné basy z maličkých reproduktorů oživily váš zážitek z poslechu! Zařízení ShoqBox obsahuje dva malé, ale výkonné reproduktory přinášející výkonné basy, jejichž zvuk zaplní celou místnost. Připojte kabel z linkového nebo sluchátkového výstupu vašeho zdroje zvuku k linkovému vstupu zařízení ShoqBox. Pak v hlavní nabídce zařízení ShoqBox zvolte funkci linkového připojení. Oživte své prezentace a vychutnejte si silný zvuk.

 • Funkce PlaysForSure* pouze v operačním systému Windows XP

  Díky funkci PlaysForSure, která zajišťuje kompatibilitu s aplikací Windows Media Player 10 a operačním systémem Windows XP, je práce se zařízením GoGear velmi snadná. Aplikace Windows Media Player umožňuje snadnou správu hudby na digitálním audio přehrávači GoGear a automatickou synchronizaci vaší hudební sbírky v počítači. Vychutnejte si také široký výběr při nákupech online. Při výběru obchodu online stačí jen najít logo PlaysForSure. Můžete být naprosto klidní – jakoukoli hudbu zde zakoupenou budete moci na přehrávači GoGear přehrávat.

 • Buďte se vlastní hudbou či budíkem

  Tento výrobek je vybaven snadno použitelnou funkcí, která umožňuje buzení oblíbenou hudbou nebo budíkem.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat