Zvuková karta

  Zvuková karta

  Skutečně 24 bitový prostorový zvuk

  Multimediální zvuková karta Ultimate Edge 5.1 převádí veškeré vaše stereofonní disky CD, soubory MP3 a hry do úžasného prostorového zvuku pomocí systému kanálů 5.1 s použitím technologie QMSS™

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Skutečně 24 bitový prostorový zvuk

Vysoce kvalitní domácí zábava

 • Vychutnejte si počítačový zvuk v kvalitě domácího audiosystému

  Společnost Philips využila více než 75letých zkušeností z čelní pozice ve zvukovém průmyslu k vývoji počítačových zvukových produktů s výkonem ekvivalentním výkonu jejích oceněných domácích audiosystémů.

 • Více než 75 let zkušeností se zvukem

  Společnost Philips vynalezla CD, vedla tým, který vytvořil specifikaci USB audio a během několika desetiletí vyrobila milióny audiosystémů, souprav domácího kina a televizorů. Proto i nyní můžeme společnosti Philips důvěřovat, že vytvořila počítačové audiosystémy té nejvyšší kvality.

 • 32-bitové DSP jádro s plovoucí čárkou

  Softwarové jádro, které umí bezztrátově zpracovat 24 bitový zvuk a přidat DSP efekty bez převodu zpět na 16 bitové rozlišení

 • Čistý signál digitálního zvuku zajišťuje dokonalou kvalitu.

  Zvuk je přenášen jako digitální signál a až v poslední chvíli je převeden na analogový. Tím se snižuje objem rušení signálu a výsledkem je přehrávání, které skutečně odpovídá původní nahrávce.

 • Kompatibilní s hudbou, hrami, filmy a Internetem jako zdroji zvuku

  Lze přehrávat všechny typy zdrojů zvuku - hudbu, hry, filmy a Internet. Ať chcete poslouchat cokoli, váš zážitek z multimediálního zvuku bude silnější než kdy jindy.

 • Podpora EAX 2,0 a A3D 1,0

  Hry pro PC často obsahují 3D zvuk, který je rozmísťován do prostoru pomocí různých standardů. EAX a A3D jsou takzvaná API, která převádějí zvuk použitý ve hře do 3 prostorového zvuku a vtáhnou vás do hry

 • Přidává DSP efekty k externím zdrojům

  Umožňuje použití funkčnosti zvukové karty pro externí zdroje jako jsou televizory nebo HiFi systémy a mění např. běžný televizní pořad na obklopující 5.1 kanálový prostorový zážitek

 • 24 bit/ 96 KHz nahrávání a přehrávání

  24 bitové soubory mají vyšší rozlišení a umějí definovat stopu přesněji než konvenční 16 bitová technologie. S použitím skutečně 24 bitového přehrávání a nahrávání lze počítač proměnit ve skvělé centrum domácí zábavy.

 • Software Sound Agent 2 optimalizuje zvukový zážitek

  Sound Agent 2 je inteligentní software s přátelským a snadno použitelným grafickým rozhraním. Zbaví složitého ovládání počítačového zvuku díky automatické optimalizaci zvuku všech populárních formátů. Sound Agent 2 nabízí rovněž jemné ladění výstupu zvuku tak, aby vyhovoval Vašim osobním preferencím.

 • 96 kHz/24bit audio DA převodník pro vysoce kvalitní zvuk

  Vzorkovací kmitočet 96 kHz vám umožní přesnou reprodukci původních zvukových ohybů. 24bitové rozlišení zachytí původní analogové vlnění a poskytne vám mnohem bohatší zvuk.

 • Funkce QMSS převádí stereo na přesvědčivý prostorový zvuk

  Funkce QMSS převádí veškeré stereofonní zdroje na přesvědčivý vícekanálový prostorový zvuk, včetně her, hudby a filmů.

 • Vrací zpět dynamiku MP3, pokud byla ztracena při ripování

  Při digitalizaci disků CD do formátu MP3 se v důsledku komprese ztrácí část dynamiky. MP3 Energy Boost dynamicky analyzuje soubory MP3 a WMA a doplňuje je o frekvence, které byly ztraceny během komprese. Výsledkem jsou realističtější skladby MP3 s vyšším rozlišením, které se blíží originálnímu záznamu na CD.

 • Prostorový zvuk 5.1 pro systémy Dolby Digital® a EAX®

  Prostorový zvuk 5.1 pro reprodukci zdrojů zvuku v systémech Dolby Digital® a EAX®

 • Spolehlivé audio s koaxiálním konektorem SPDIF

  Koaxiální kabel SPDIF představuje velmi spolehlivý způsob připojení digitálního audia.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat