Sportovní audio přehrávač

  Sportovní audio přehrávač

  Novinka pro sportovce

  Vyberte stopu. Poslouchejte. Běžte. mp3 run je kombinací přehrávače a monitoru pro sportovce. Umožňuje sledovat pokrok při tréninku. S využitím bezdrátového čidla rychlosti a vzdálenosti jsou data ukládána v přehrávači a později automaticky odeslána do databáze na adrese nikerunning.com. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sportovní audio přehrávač

256 MB* PSA260/00 Najít podobné výrobky

Novinka pro sportovce

Digitální audio přehrávač 256 MB pro běžce

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Ekvalizér umožňuje nastavení podle vašich hudebních preferencí

  Přehrávače GoGear s ekvalizérem využívají tuto technologii k automatickému nastavení vyvážení zvuku nejvhodnějšího pro příslušný hudební styl. Ať již posloucháte Jazz, Rock nebo Pop, použití nastavení předvolby ekvalizéru vám zaručí optimální zvuk u všech stylů hudby.

 • Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost elektronicky zesiluje nízké tóny

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost elektronicky zesiluje nízké tóny

  Aktivováním funkce Dynamic Bass Boost (DBB) elektronicky zesílíte nízké basové frekvence a dosáhnete konzistentní reprodukce zvuku, zvlášť při slabé hlasitosti. Vždy slyšíte působivé basy.

 • Digitální tuner VKV s 10 předvolbami

  Digitální tuner VKV s 10 předvolbami
 • Program Digital Media Manager pro snadnou správu souborů

  Software Digital Media Manager společnosti Philips umožňuje snadné přenášení hudebních, fotografických a video souborů ze zařízení do počítače a obráceně. Software rozpozná zařízení, když je připojeno k počítači. Jednoduchým tažením myší lze snadno přenášet soubory mezi počítačem a různými zařízeními.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat