Přenosný DVD přehrávač s duální obraz.

  Přenosný DVD přehrávač s duální obraz.

  Vychutnejte si filmy i hry na cestách

  Dopřejte si skvělou zábavu v autě! Dva 7"/18cm TFT LCD displeje přehrávače Philips PD7032T vám umožní vychutnat si filmy DVD/DivX®, hudbu i fotografie. Dva herní ovladače zábavu na cestách ještě umocní. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný DVD přehrávač s duální obraz.

7"/ 18cm LCD, TUV, Duální obrazovky PD7032T/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si filmy i hry na cestách

s pouzdrem do auta schváleného společností TÜV

 • Včetně adaptéru do auta a připevňovacího popruhu

  Včetně adaptéru do auta a připevňovacího popruhu

  Dodáváno s příslušenstvím do auta pro zlepšení zážitků z filmů na cestách. Auto adaptér umožňuje napájet přenosný přehrávač DVD pomocí nabíječky v zapalovači, připevňovací popruh umožňuje připevnění přehrávače na opěrku hlavy v autě tak, aby jej pasažéři mohli sledovat. Nastavení přenosného přehrávače nebylo nikdy jednodušší.

 • Přehrávání MP3-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání MP3-CD, CD a CD-RW

  Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou zmenšit až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Na jeden disk CD lze uložit až 10 hodin hudby.

 • Prohlížení obrázků JPEG z obrazového disku

  Prohlížení obrázků JPEG z obrazového disku

  Přehrávejte obrázky JPEG, které jsou uloženy na disku. Oživte oblíbené okamžiky s rodinou a přáteli, kdykoli chcete!

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní

  DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní

  Přenosný DVD přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – v DVD přehrávači lze přehrát všechny. DVD+/-R je zkrácený termín označující DVD mechaniku, která pracuje oběma obvyklými DVD formáty. Podobně DVD+/-RW zvládne oba obvyklé typy přepisovatelných disků.

 • 17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

  17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

  Barevný LCD displej s vysokým rozlišením oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech ‚skutečného života‘ a zářivých barvách, jako vysoce kvalitní výtisk.

 • Certifikace DivX pro standardní přehrávání videí DivX

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že můžete zobrazit videa a filmy z internetu, kódované systémem DivX, například zakoupené hollywoodské filmy. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videa založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou CD-R/RW disky a zapisovatelné DVD disky, paměťová zařízení USB a další paměťové karty, a přehrávat je na svém zařízení Philips DivX Certified®.

 • Plná obnova po přerušení napájení

  DVD přehrávač si pamatuje, kde jste posledně zastavili přehrávání, vypnuli jej nebo vypadlo napajení. Pokud jste nepřehrávali jiný disk, přehrávač bude pokračovat v přehrávání z místa, kde jste film posledně zastavili, pouhým nahráním disku. Usnadňujeme vám život!

 • Včetně adaptéru AC/DC

  Tento přenosný DVD přehrávač je dodáván se síťovým adaptérem. Stačí jej připojit do libovolné nástěnné zásuvky a ihned můžete napájet svůj přehrávač.

 • Obsahuje herní CD pro okamžitou zábavu

  Tento přehrávač se dodává s přibaleným herním CD pro mimořádnou zábavu. Stačí vložit game CD do diskové mechaniky a začít se bavit na cestách.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena
 • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.
 • Vnitřní pouzdro balení splňuje požadavky jako vzorek, který odpovídá normě ECE R21.01, dodatek IV společnosti TÜV Rheinland (zkušební protokol č.: 85-R21-1410/11)

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat