Doplňková obrazovka LCD

  Doplňková obrazovka LCD

  Doplňková obrazovka pro použití v autě

  Zdvojnásobte svoje potěšení ze zábavy na cestách díky 7” obrazovce TFT LCD Philips PAC132. Stačí ji připojit k přenosnému DVD přehrávači Philips a sdílet filmy na discích DVD nebo fotografie ve formátu JPEG. Skvělá zábava do auta díky elegantnímu držáku do auta, který je součástí balení.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Doplňková obrazovka pro použití v autě

Funguje s přenosnými DVD přehrávači Philips*

 • 17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

  17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

  Barevný LCD displej s vysokým rozlišením oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech ‚skutečného života‘ a zářivých barvách, jako vysoce kvalitní výtisk.

 • Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Prohlížejte si a sdílejte své filmy a digitální fotografie s rodinou a s přáteli. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Elegantní držák do auta pro snadné použití

  Elegantní držák do auta pro snadné použití

  Co takhle vzít si s sebou z domova na cesty přenosný přehrávač DVD a užít si zábavu při cestování? Jedinečný systém držáku do auta zajišťuje snadnost použití a disponuje rychlosnímatelným raménkem, které napomáhá snadnému vyjmutí nepoužívaného přehrávače. Přenosný přehrávač DVD můžete mít u sebe, v autě zůstane pouze držák.

 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pro optimální kvalitu obrazovky

  Užijte si obraz v nejvyšší kvalitě bez nepříjemných vadných bodů na LCD obrazovce. LCD displeje mají často nedokonalosti, kterým se v oboru výroby LCD displejů říká vadné (nebo také „mrtvé“) body. Díky striktním postupům při kontrole kvality společnosti Philips, používaným při výrobě našich přenosných přehrávačů DVD, dokážeme vyrábět LCD displeje s nulovou tolerancí vadných bodů. Chcete-li zajistit optimální kvalitu obrazovky, vyberte si přenosné přehrávače DVD s displejem Philips Zero Bright Dot™.

 • Ochranné pouzdro

  Lehká textilie chrání lisovaná pouzdra před poškrábáním.

 • Včetně adaptéru AC/DC

  Tento přenosný DVD přehrávač je dodáván se síťovým adaptérem. Stačí jej připojit do libovolné nástěnné zásuvky a ihned můžete napájet svůj přehrávač.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat