Hi-Fi minisystém

  Hi-Fi minisystém

  Dokonalé přehrávače

  Nechte se unést hloubkou 650W systému vybaveného basy NX, ideální na jakoukoli párty. Nechte funkci Auto DJ namixovat skladby ze zařízení USB, streamujte skladby z jakéhokoli chytrého telefonu přes Bluetooth® a použijte 260K světelné efekty k rozpumpování párty. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 16 799 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokonalé přehrávače

Posedlost zvukem

 • 260 tisíc diod LED pro skvělou atmosféru párty

  260 tisíc diod LED pro skvělou atmosféru párty

  Vytvořte dokonalou atmosféru, prostředí a dodejte nadšení jakékoli párty: postarají se o to tisíce barevných světel, která se mihotají, blikají a svítí podle hudby. Barvy světel lze snadno zvolit tak, aby vyhovovaly vašemu tématu –nebo si můžete vybrat jednu z mnoha předvoleb dostupných v systému. Zapnutím tlačítka basů NX světelné představení ještě zintenzivníte.

 • Funkce DJ Crossfader pro mixování skladeb

  Funkce DJ Crossfader pro mixování skladeb

  Buďte hlavní postavou jakékoli párty! Funkce DJ Crossfader vám umožní mixovat oblíbené skladby mezi kanály A a B, takže se můžete hladce pohybovat mezi písněmi. Stačí vybrat výstup zařízení pro přehrávač A (USB, Bluetooth®, CD, Audio nebo tuner) a spustit hudbu, poté zvolit vstupní zařízení pro přehrávač B (USB nebo vstup zvuku). Chcete-li přepnout skladby, přejeďte faderem z jedné strany na druhou: dosáhnete hladkého přechodu, který vaší párty zajistí pořádný rytmus.

 • Tlačítko basů NX pro okamžité zlepšení zvuku a světelných efektů

  Tlačítko basů NX pro okamžité zlepšení zvuku a světelných efektů

  Tlačítko NX je dostupné v celé řadě výrobků, dočasně zesiluje basy a hlasitost do extrému. Stiskněte tlačítko basů NX a okamžitě vylepšete zvuk, rozjeďte světelné efekty a nechte si protřást kosti pořádnými basy ze subwooferů.

 • Funkce Auto-DJ pro automatické mixování skladeb na jednotce USB

  Funkce Auto-DJ pro automatické mixování skladeb na jednotce USB

  Své melodie můžete automatizovat pomocí funkce Auto-DJ, která automaticky míchá skladby na připojené jednotce USB. Zvukové efekty můžete přidat pomocí funkce DJ jogwheel. Pořád se bude něco dít!

 • Rukojeti a kolečka pro snadnou přepravu

  Rukojeti a kolečka pro snadnou přepravu

  Vezměte s sebou ohromný zvuk, když ho právě potřebujete – do vyšších pater, do suterénu, dovnitř i ven. Řešení zvuku NITRO se bez problémů vejde do jakéhokoli domova díky optimalizované velikosti a absenci změti kabelů s prakticky integrovanými ovládacími prvky. Můžete je připojit k televizoru nebo počítači a vytvořit zážitky ohromných rozměrů, s mohutnějším zvukem pro hudbu a filmy než kdykoli předtím. Nebo je můžete přesunout ven pomocí vestavěných rukojetí a koleček a proměnit je v dokonalý zvukový systém pro venkovní párty.

 • Streamování hudby pomocí Bluetooth®

  Streamování hudby pomocí Bluetooth®

  Máte-li v chytrém telefonu, tabletu nebo počítači schovánu velkou hudební sbírku, streamujte ji do systému NITRO prostřednictvím digitálního bezdrátového streamování hudby Bluetooth® a získejte neuvěřitelný zvuk. Výkonný zvuk je málokdy takhle snadný nebo pohodlný.

 • Zkopírujte si hudbu z disků CD, rádia a karaoke na zařízení USB

  Zkopírujte si hudbu z disků CD, rádia a karaoke na zařízení USB
Zobrazit všechny specifikace
 • Vyvarujte se nadměrného používání přístroje s hlasitostí vyšší než 85 decibelů, mohlo by dojít k poškození sluchu.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat