Zařízení Network Music Player

  Wi-Fi b/g certified

  Zařízení Network Music Player

  Zpřístupněte svou hudbu

  Po připojení k počítači a audiosystému umožňuje síťový hudební přehrávač Philips Streamium NP2500 bezdrátový přístup k hudební knihovně v počítači a k internetovému rádiu - a to vše ve vynikající kvalitě technologie FullSound. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Zařízení Network Music Player

Internetové rádio zdarma, Barevný displej NP2500/12 Najít podobné výrobky

Zpřístupněte svou hudbu

Vychutnejte si hudbu z PC a z internetu - bezdrátově

 • Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online pomocí audiosystému, aniž byste museli zapínat počítač.

 • Bezdrátové přehrávání hudby z PC/Mac

  Bezdrátové přehrávání hudby z PC/Mac

  Osvoboďte celou svou sbírku hudby a přehrávejte ji prostřednictvím audiosystému Streamium Network music player! Díky funkci UPnP, která umožňuje připojení k libovolnému zařízení vybavenému rozhraním Universal Plug & Play, může zařízení Streamium získat přístup ke sbírce, vybírat a prohledávat sbírku hudby v počítači. Jednoduše použijte dálkový ovladač, vyberte pomocí zařízení Streamium skladby a přehrajte je. Mezitím si můžete na barevném displeji prohlížet obal alba. Užijte si bezdrátový a snadný poslech oblíbené hudby.

 • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní přehrávače GoGear využívá pokročilou technologii navigace. Nejenže pomáhá zajišťovat rychlou a bezproblémovou navigaci, ale také příjemný multimediální zážitek, který lze zvládnout během chvilky. Inteligentní funkce jako Obal alba – která zobrazí obal alba zabudovaný v hudebních souborech – zajišťují bohatší zážitek jako za starých dobrých časů, kdy jste si při poslechu hudby prohlíželi obal CD nebo LP.

 • Alfanumerické vyhledávání pro rychlý přístup

  Alfanumerické vyhledávání pro rychlý přístup

  Funkce alfanumerického vyhledávání na klávesnici dálkového ovladače umožňuje okamžitě najít oblíbeného interpreta, stopu nebo album. Stačí na dálkovém ovladači stisknout tlačítko ‚Search‘ (Hledat) a poté napsat několik prvních písmen nebo číslic názvu požadované stopy nebo alba či jména interpreta. Výsledkem akce je záznam, který nejpřesněji odpovídá zadání. Není třeba ztrácet čas postupným procházením celé sbírky hudby nebo seznamu stop.

 • Velká obrazovka a dálkový ovladač

  Velká obrazovka a dálkový ovladač

  Snadno procházejte celou svou sbírkou hudby. Velký 10,2cm (4") LCD displej zobrazuje velké ikony a přiblížený text. Prolétněte tisíci skladbami pomocí praktického dálkového ovladače nebo během několika sekund hladce projděte jednou skladbou. Pohodlně se usaďte s dálkovým ovládáním v ruce.

 • Digitální konektory

  Digitální konektory

  Síťový hudební přehrávač Streamium je připraven k mnoha způsobům připojení audio zařízení podle vašeho výběru, např. pomocí digitálního nebo analogového připojení, k připojení přenosných reproduktorů nebo dokonce sluchátek.

 • Analogové konektory

  Analogové konektory

  Síťový hudební přehrávač Streamium je připraven k mnoha způsobům připojení audio zařízení podle vašeho výběru. Nejběžnější připojení k zařízení Streamium je pomocí analogového konektoru. Pomocí přibalených červených a bílých audio kabelů jednoduše připojte jeden pár do zařízení Streamium a druhý do vašeho audio zařízení. Můžete také připojit přenosné reproduktory nebo sluchátka a získat další možnosti, jak si vychutnat hudbu.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Připojení k vašemu stereosystému nebo domácímu kinu

  Připojení k vašemu stereosystému nebo domácímu kinu
Zobrazit všechny specifikace
 • Některé funkce vyžadují podporu širokopásmového přístupu k internetu
 • Některé služby nejsou dostupné ve všech oblastech

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat