Bezdrátový systém domácího kina

  Bezdrátový systém domácího kina

  Přidejte zábavu s počítačem a Internetem

  Užijte si bezdrátového připojení počítače - hudby, filmů a fotografií - na vašem systému domácí zábavy a získejte bezdrátový přístup na Internet: online hudbu, filmové ukázky, sbírky fotografií a internetové hry.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátový systém domácího kina

Přidejte zábavu s počítačem a Internetem

k zážitkům z filmů a hudby

 • Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Dekodér DTS zajišťuje u filmů na discích DVD prostorový zvuk mimořádné kvality.

 • Užívejte si bezdrátového připojení počítače v obývacím pokoji

  Výrobek připojte ke stereo soupravě nebo k televizoru a počítač se bezdrátově spojí s daným zařízením. Nyní můžete pomocí dálkového ovladače zařízení procházet multimediálním obsahem počítače.

 • Okamžité bezdrátové připojení k počítači prostřednictvím WiFi USB adaptéru

  Nedisponujete-li bezdrátovou sítí, zaručuje toto řešení okamžitou funkčnost. Zapojte přibalený bezdrátový USB adaptér do počítače. Připojte přijímač k televizoru nebo stereo soupravě. Bezdrátový USB adaptér propojí počítač s přijímačem.

 • Online přístup k hudbě, filmům, fotografiím a hrám

  Prostřednictvím televizoru a stereosystému získáte online přístup k hudbě, upoutávkám, videoklipům, kolekcím fotografií a internetovým hrám. Není třeba soubory nejdříve stahovat do počítače nebo vůbec počítač zapínat. Proudy multimediálních dat z Internetu budete mít bez potíží k dispozici. Vyžaduje širokopásmové připojení k Internetu.

 • Aktualizace prostřednictvím Internetu zaručuje, že zařízení nezastará

  Nové vlastnosti, funkce a formáty médií se automaticky stahují z Internetu díky širokopásmovému připojení přímo do vašeho zařízení.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital pro filmy či koncerty

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital a DTS využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • Systém Dolby Pro Logic II – prostorový zvuk ze stereo zdrojů

  Systém Dolby Pro Logic II je moderní maticový dekodér, který dokáže převést jakýkoli stereofonní zdroj na pět kanálů prostorového zvuku, včetně dvou širokopásmových prostorových kanálů.

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Technologie Clearvoice™ zlepšuje srozumitelnost dialogů

  Technologie Clearvoice™ je jedinečný způsob vylepšení reprodukce dialogů vyvinutý společností Philips, který umožňuje jasně rozlišit řeč od akčních zvuků.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Fotografie: Obrazové disky CD (JPEG)

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z obrázků v pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat